porady

Więcej o:

porady

Wypowiedzi na forum o:

porady

 • Porady od bioenergoterapeuty!

  Tutaj będą zamieszczane porady od bioenergoterapeuty Pana Juliana. Będzie dzielił się swoimi wieloletnimi doświadczeniami, tutaj można zadawać mu pytania: 1. Odnośnie problemów związanych ze zdrowiem, z punktu widzenia medycyny niekonwencjonalnej. 2. Odnośnie metod pracy i warsztatu

 • Re: Porady od bioenergoterapeuty!

  Dzięki wielkie za te proste, ale jakże cenne porady, czekamy na dalsze.

 • Porada

  Dzień dobry, potrzebuję porady, a mianowicie chodzi o mojego narzeczonego. Jego rodzice są świeżo po rozwodzie, ze względu na alkoholizm ojca. Trochę to przeżył, schudł, widać, że zmienił się. Kiedyś czerpał radość z życia, teraz po prostu żyje, był już u psychologa, nic nie pomogło. Ale do sedna,

 • Re: Porada prawna potrzebna - chyba długie

  roks30 napisała: > lub sądu po prostu. ? A w sądzie to przepraszam kto konkretnie jej tych porad udzieli? Jeśli pracujesz w kancelarii notarialnej to powinnaś wiedzieć, że poza jakimiś akcjami specjalnymi typu "tydzień pokrzywdzonych" w sądzie nikt porad nie udziela.

 • Re: Porada prawna potrzebna - chyba długie

  Piszesz te akty notarialne i uważasz, że notariusz nie jest prawnikiem? I sugerujesz aby iść po poradę do sądu?

 • Re: Porada prawna potrzebna - chyba długie

  Sąd ani żaden z jego pracowników nie udziela żadnych porad prawnych, nikomu. Nie wiem po co autorka miałaby iść do sądu.

 • Re: Porada prawna potrzebna - chyba długie

  Polecam prawnika i poradę prawną na żywo, po okazaniu stosownych dokumentów. Naprawdę, warto wydać te kilkaset złotych na prawnika, a zyskujesz pewność,że uzyskasz właściwą pomoc.

 • Re: Porada prawna potrzebna - chyba długie

  Idź do kancelarii radcowskiej albo adwokackiej i zapłać za poradę. Jeżeli cię nie stać - idź do punktu nieodpłatnej pomocy prawnej, tam prawnicy też nie pracują za darmo.

 • Re: Porady od bioenergoterapeuty!

  annabruzda napisała: > Tutaj będą zamieszczane porady od bioenergoterapeuty Pana Juliana. Będzie dziel > ił się swoimi wieloletnimi doświadczeniami, tutaj można zadawać mu pytania: Doświadczenia są kumulacja tego co wiemy i co pzreszliśmy.

 • Kiszenie - porada potrzebna.

  Wizyta w piwnicy zaowocowała odkryciem sporej ilości słoików tamże. Postanowiłam zrobić ogórki kiszone. I teraz potrzebuje porady. Wszystko zrobione i zabrakło mi wody z solą. Sól kamienna mi się skończyła. Zostały 3 sloiki. Czy mogę użyć zwykłej soli kuchennej czy czekać do poniedziałku?