gotowanie

Więcej o:

gotowanie

Wypowiedzi na forum o:

gotowanie

 • Gotowany drób

  Na zdjęciu Pomnik Kuchenki Gazowej w Radomiu, a na niej podobno gotująca się kaczka.

 • powolne gotowanie szczura

  i to jest dobra taktyka. -- extereso napisała: I w ogóle, jesteś kobietą, będziesz miała i > branie i wybór, bądź wymagająca bo prawo popytu i podaży zdecydowanie sprzyja > babkom.

 • Ziemniaki - pieczone lub gotowane

  Oglądam sporo filmików kulinarnych na YT. Widzę, że wiele osób w ogóle nie obiera ziemniaków, tylko piecze je lub gotuje ze skórką i takie je. W PL raczej od zawsze się obierało przed lub po gotowaniu. Czy na Zachodzie mają inne ziemniaki i ta skórka jest jadalna? Jecie ziemniaki bez obierania?

 • Gotowanie a dorosłe dzieci

  Mając dorosłe dzieci, jak organizujecie codzienne obiady? Gotuje ten, kto ma w danym dniu więcej czasu, czy ochotnik, czy inaczej? Mnie aktualnie do gotowania mobilizuje jedynie nieletnia. Przy okazji karmię oczywiście resztę załogi. Gdyby nie młoda, oczekiwałabym gotowania na zmianę: kto ma

 • Gotujemy sobie..

  Przygotowanie krok po kroku Krok 1. Filety z kurczaka kroimy w kostkę. Zalewamy 1,5l wody i stawiamy na ogniu. Krok 2. Kalafior oczyszczamy i dzielimy na różyczki. Marchewkę obieramy i kroimy w kostkę. ... Krok 3. Dodajemy wszystkie warzywa do gotującego się mięsa. Krok 4. Gotujemy 20 minut.

 • Podstawy wiedzy o gotowaniu

  Uświadomił mi sąsiedni wątek, że nie mam pojęcia. Gotuję słabo, nienawidzę tej czynności szczerze. Gdyby nie dzieci jadłabym kanapki i zamawiane żarcie wyłącznie. Nikt mnie w domu nie uczył tzw podstaw (moja mama też nie lubi gotować). Nie mam żadnej wyobraźni, finezji, pomysłu, potrafię spieprzyć

 • Czy wasi nie gotujący partnerzy tez chcą się naucz

  Czy wasi nie gotujący partnerzy tez chcą się nauczyć gotować? Mam wrażenie, że jednak zazwyczaj niegotujące panie chcą a panowie nadal uznają, że nie muszą. W sumie dlaczego?

 • Nie umiem gotować :(

  Kiedyś, jeszcze kilka miesięcy temu, gotowałam, niezbyt chętnie bo za tym nie przepadam, ale jako tako to szło. Od kilku miesięcy kanał, pierogi mi się rozkleiły, naleśniki notorycznie mi za grube wychodzą, a leję ciasta minimalnie, kopytka rozgotowały, a usmazone kotlety mielone rozpadły przed

 • Nie chce nam się gotować ale potrzebujemy obiad...

  Nie chce nam się gotować ale potrzebujemy jaki obiad na dwa dni? :D Pytam zanim wyjdę na zakupy.

 • dlaczego tak trudno nauczyć się dobrze gotować?

  . Robiłam też research, czy można sobie dać spokój z gotowaniem i przejść na dietę pudełkową - z moich obliczeń wynika, że wychodzi drożej, nawet dla 1 osoby?!