pogrzeb

Wypowiedzi na forum o:

pogrzeb

  • Pogrzeb babci

    We środę mam pogrzeb ukochanej babci.Z braćmi kupujemy wieniec z białych Lili.Czy powinnam kupić jeszcze kwiatka jakiegoś czy jechać z pustymi rękami?Czy pomóc cioci i kupić jej jakieś ciasto na stype-mamy bardzo liczną rodzinę?Oraz Ci co noszą soczewki-da się wytrzymać z nimi na pogrzebie płacząc

  • Świecki pogrzeb

    Byłem na świeckim pogrzebie mojego kolegi z podstawówki . Był ateistą więc siłą rzeczy pogrzeb musiał być świecki a się kolega przed śmiercią nie nawrócił . To były kpiny jaja z pogrzebu ! Na dodatek były problemy z nagłośnieniem . Jakieś wspominki i ., rechot!! Wspomnienia z najśmieszniejszych

  • Pogrzeb- znicze?

    Zawsze na pogrzeb oprócz kwiatów zabierałam znicz, inni też, nikt nigdy nic nie mówił. Jutro jadę na pogrzeb, dzisiaj usłyszałam, że na pogrzebie się zniczy nie zapala, dopiero ba drugi, trzeci dzień, bo znicz to światełko pamięci już po pochowaniu. Jak u Was w tej kwestii? Pytam z ciekawości, nie

  • Re: Sukienka na pogrzeb

    O tego typu miałam na pogrzebie taty, tylko bez rękawów.

  • Re: Sukienka na pogrzeb

    ga-ti napisała: > Babcia, teściowie, wuj, ciotka, szwagier, sąsiad, mąż znajomej to pogrzeby z os > tatnich 5 lat. Byłam w czarnej sukience, czarnych spodniach i różnych górach (w > zależności od pory roku). Miałabym za każdym razem kupować zestaw ciuchów i je > wyrzucać? > Nie mam pojęcia. Ja piszę

  • Re: Sukienka na pogrzeb

    To zależy od sukienki, ja długich nie cierpię, na pogrzeb zakładam taką do kolan.

  • Re: Sukienka na pogrzeb

    miałam podobną do tej, ciut krótsze rękawy, czarne szpilki bez rajstop -pogrzeb w połowie czerwca, upał współczuję straty

  • Re: Sukienka na pogrzeb

    Na pogrzeb bardzo bliskiej osoby poszłam w czarnym, luźnym lnianym t-shircie i czarnych spodniach na gumce o długości 7/8. Nie pamiętam już nawet jakie miałam buty. Mam jedną parę czarnych zamszowych półbutów w typie brogue, więc chyba miałam te, ale serio, nie pamiętam. Te ciuchy były takie, bo

  • Re: Sukienka na pogrzeb

    Cóż, mam sukienkę pogrzebową. Nie noszę czarnych ubrań na codzień, zwłaszcza bluzek/sukienek, bo wyglądam w tym kolorze bardzo niekorzystnie. W moim pejzażu wewnętrznym nie mieści się kupowanie na każdy pogrzeb nowych ciuchów i później ich wywalanie. No po prostu nie. Niestety, w najbliższej

  • Re: Sukienka na pogrzeb

    A jak bliska była relacja z osobą zmarłą? Bo jeśli to na przykład pogrzeb sąsiadki, to wystarczy, że założysz codzienne ubranie, byle nie było zniszczone, pstrokate lub w jaskrawych kolorach.