Wypowiedzi na forum o:

post

  • Wykasowany post

    W ramach wątku wylecial moj post w którym pisze ze forumka jest fanką morderców z hamasu. Dlaczego nie mogę tak napisać skoro sama forumka kilkakrotnie pisala, ze popiera "ruch oporu" hamasu i zapytana wprost o to co się wydarzyło 7

  • dzadku, belkotko post-niemiecka.

    opa34 napisał(a): > Przyglupie pisowski dej se siana: dziadku, belkotko post-niemiecka. ile razy mam ci wbijac mlotkiem do pustej glowki, ze no-popis jest liberalem, wiec z ideologia PiS-u nie ma nic wspolnego.

  • Usuwanie postów i watkow

    Dlaczego moje watki i posty prawie wszystkie zniknely bez zadnego upomnienia? Czy to sie nazywa po waszemu 'Wolnosc slowa" pod szumna nazwali "Demokracji"? Obrzydliwe opluwanie Prezydenta Stanow Zjednoczonych, Donalda Trumpa trwa w najlepsze. Czy tylko takie zaklamanie I taka polityke swiatowa

  • post leczniczy co myslicie ( bole glowy stawow )

    W czerwcu tego roku miałam gastroskopię. Przed badaniem musiałam być 12 godzin na czczo, ale źle się czułam i ostatecznie pierwszy posiłek zjadłam dopiero po 36 godzinach. Wyszło więc, że niechcący zrobiłam sobie 36-godzinny post. Co ciekawe — przez jakiś czas po tym wydarzeniu przestałam mieć bóle

  • Zobaczylem Twoj post, seniryta...

    senioryta13 napisał: > Zobacz moj post z 04.05.26, 12:21 Ja nie melord, ale zechcialo sie mnie zobaczyc. Senirryta, nie mozna traktowac swiat jak supermarket, gdzie panstwa sa stoiskami. A wlasnie tak Ty postrzegasz. Ty nie widzisz nic zdroznego w tym, ze sluzbe specjalne jakichs panstw, moga

  • I najwazniejszy Twoj post

    Wlasnie on zmotywowal odpowiedziec na wszystkie Twoje wpisy na watku , poswieconym mojej skromnej osobie. "Tu dotknąłeś ważnego tematu. Temat mojej prawdy. Nie prawdy lub faktu lecz mojej prawdy i mojego faktu. Oni nie chcą dyskutować. Oni objawiają. Frustracja zmusza do wygłoszenia czegoś

  • Reklamacja do InPostu

    Zareklamowałam przez konsultanta niedostarczenie paczki przez InPost. Dostałam standardową odpowiedź na maila, że wszystko po ich stronie jest ok. Ponieważ mam argumenty, chcę złożyć ponowną reklamację (reklamację odpowiedzi). Doradzicie jak to najlepiej zrobić (mailem, mailem z załącznikiem, listem

  • Re: I najwazniejszy Twoj post

    dniach posty poleciały w kosmos. -- ------------------------------------ WYŁĄCZ TV - WŁĄCZ MYŚLENIE CHROŃ SIEBIE,TWÓJ MAJĄTEK I RODZINĘ GŁOSUJ ODPOWIEDZIALNIE

  • Jak oznaczyć w poście/komentarzu na fb " wszyscy"?

    Napisałam dość ważny post, chciałbym aby wszyscy moi znajomi go przeczytali. Jaki to trzeba hasztag dodać do posta, bądź może komentarza pod spodem, aby wszyscy dostali powiadomienia? Sama byłam tak oznaczana, dostawałam powiadomienia " że zostałam oznaczona" w komentarzu, a nie wiem jak to zrobić?

  • Kasowanie postów

    Kasowanie postów bez śladu jest be. Jeśli administratorka kasuje, to powinna podać powód kasowania.