Wypowiedzi na forum o:

prom

  • Chorwacja promy

    Ponieważ w Cro bylam jeszcze w poprzednim życiu, nie wiem jak obecnie wyglada sytuacja z promami na wyspy. Czy trzeba je rezerwować z wyprzedzeniem? Będzie to w samym środku sezonu. Dla kolezanki pytam 😉 -- Uzytkowniczka nellamari do mnie: Baw się z psem na zdrowie na psiej plaży - tam jest twoje

  • Prom morawieckiego wypływa w morze!

    Po 9 latach od położenia stępki prom wypływa w morze. Oczywiście prom od nie tej stępki

  • Re: Chorwacja promy

    No to jeżeli na hvar to niech przemyśla dojazd do drvenika zamiast płynąć ze splitu...zależy jeszcze w które miejsce na hvarze....dużo mniej aut a prom płynie pol godziny -- Każdy dzień z pisem jeszcze głupszy od poprzedniego /by anetapzn/

  • Re: Chorwacja promy

    beata985 napisała: > Nic mi o tym nie jak kupisz bilety online to i tak ustawiasz si > ę w kolejce. Teraz jest jakaś nowość w Jadroliniji - kupujesz bilet online, podajesz nr rejestracyjny auta i wjeżdżasz na prom z "oddzielnej" kolejki.

  • 32 rocznica zatonięcia promu Jan Heweliusz

    Dzisiaj 32 rocznica zatonięcia promu Jan Heweliusz (14 stycznia 1993). Zginęło 55 osób - wszyscy pasażerowie i część załogi. Mam nadzieję, że zatonięcie polskiego promu już się nigdy nie wydarzy...

  • Re: Prom morawieckiego wypływa w morze!

    stasi1 napisał: > Po 9 latach od położenia stępki prom wypływa w morze. Oczywiście prom od nie te > j stępki Czyli tamtą stępka sama odpłynęła? I gdzie ona do teraz dopłynęła?

  • Re: Prom morawieckiego wypływa w morze!

    no-popis napisała: > stasi1 napisał: > > > Po 9 latach od położenia stępki prom wypływa w morze. Oczywiście prom od > nie te > > j stępki > > Tu było idee fix Gróbarczyka. > Natomiast zlecenie wystawiła Unity Line będąca pod władzą polityczną rządu PiS. > Miały być 4 promy a więc to sukces

  • Prom Morawieckiego wypływa w morze - i dobrze

    stasi1 napisał: > Po 9 latach od położenia stępki prom wypływa w morze. Oczywiście prom od nie tej j stępki - ale przynajmniej to sie udalo. "Polak potrafi" (gierkowskie) przynajmniej niekiedy i owszem - TAK.

  • Re: Prom morawieckiego wypływa w morze!

    > chwałił się tym promem podczas uroczystości chrztu tego promu. Kiedy mial się chwalić? Pisiactwo chwaliło się w momencie położenia stępki i na tym pozostało. W momencie złomowania tej stępki juz się nie chwalili. 🤡 BTW: - Ten "chrzest" to jest jakaś nowa tradycja morska? 😅

  • Re: Prom morawieckiego wypływa w morze!

    stasi1 napisał: > Po 9 latach od położenia stępki prom wypływa w morze. Oczywiście prom od nie te > j stępki Tu było idee fix Gróbarczyka. Natomiast zlecenie wystawiła Unity Line będąca pod władzą polityczną rządu PiS. Miały być 4 promy a więc to sukces Gróbarczyka nie jest aczkolwiek, to trzeba