Więcej o:

prześcieradła

Wypowiedzi na forum o:

prześcieradła

 • Prześcieradła z gumką

  Gdzie kupujecie prześcieradła z gumką? Kiedyś udało mi się kupić dwa porządne, satynowe na allegro, a pozostałe mam strasznie dziadowskie. Kupowane w różnych miejscach, nie mam szczęścia do prześcieradeł.

 • Odpoczywając od tych emocji - prześcieradło

  Wiem dziewczyny i chłopaki, że to jest moment nie na takie rzeczy przyziemne, ale jak już włączyłam tego laptopa to chciałabym kupić prześcieradło - bawełniane, mały wymiar 120x200. Zależy mi na dobrej jakości, ale fajnie gdyby cena była jednak poniżej stówki. Pamiętam, że onegdaj był tu jakiś wątek

 • Pranie prześcieradła z gumką

  Ma ktoś skuteczny patent, by nie robiła się zbita kula z prania w środku prześcieradła? Nie dość, że wszystko na maksa wymiętolone, to jeszcze mam wrażenie, że czasami niedoprane.

 • Prześcieradła dobrej jakości

  Sklep stacjonarny, w którym się kiedyś zaopatrywałam zamknął się. Gdzie kupujecie dobrej jakości prześcieradła, ALE bez gumki. Najchętniej grube bawełniane.

 • Re: Odpoczywając od tych emocji - prześcieradło

  Zobacz sobie na Limango, bardzo często są akcje z tekstyliami, prześcieradła mają od ok 50/60 zł. Moim zdaniem jakość ok, ale mnie pasują też prześcieradła z Lidla, więc może moja opinia nie jest miarodajna.

 • Re: Odpoczywając od tych emocji - prześcieradło

  Właśnie wpadłam w stupor. Mam łóżko o wymiarach 200x200 i nigdy nie zapłaciłam za prześcieradło więcej niż 60 zł. A i 40 zł mi się zdarzało. A tu prześcieradło 120x200 poniżej stówki. Idę przemyśleć swoje wybory życiowe. -- Życie jest jak striptiz transwestyty. Wszystko ładnie, pięknie aż tu

 • Re: Pranie prześcieradła z gumką

  Ja przestałam prześcieradła z gumką suszyć w suszarce. W pralce jest Ok, rzadko coś mi w prześcieradło wlezie. Co najwyżej jakiś tam ręcznik. Za to w suszarce praktycznie zawsze wszystko było ?pięknie? zapakowane w prześcieradło. Teraz po prostu wiruję na 1400 obrotów i prześcieradła rozwieszam, a

 • Re: Pranie prześcieradła z gumką

  Nie piorę małych rzeczy z prześcieradłem. Prześcieradła wrzucam do pralki razem z pościelą albo ręcznikami.

 • Re: Prześcieradła z gumką

  Przepraszam, ze pytam, ale serio pozbywacie sie dobrych prześcieradeł i kupujecie kolejne, bo kolor nie pasuje do wystroju pokoju?

 • Re: Odpoczywając od tych emocji - prześcieradło

  Zazdroszczę. Ja w tym roku dorwałam prześcieradła satynowe w kauflandzie, koszt poniżej 20 euro, ale normalnie to 40 euro co najmniej płaciłam już od jakichś 5 lat, a łóżko 160x200. -- Shake it off, shake it off!