Więcej o:

suszarka

Wypowiedzi na forum o:

suszarka

 • Pralko-suszarka

  Tak, wiem, że lepsza oddzielna suszarka ale nie zmieści mi się w łazience a dzisiaj się okazało, że muszę kupić nową pralkę. Więc pytanie, ma ktoś 2w1? I może polecić coś konkretnego?

 • Suszarki a suszenie na powietrzu?

  Czy w taką piękną pogodę włączacie suszarki, czy korzystacie z natury?

 • Suszarko - lokówka/długość włosów za ucho

  Hej, Szukam w lupce i znajduję tylko stare wątki. Możecie polecić suszarko - lokówkę do włosów za ucho. Piszę o długości bo bardzo gruba szczotka będzie mi zbędna. Długi kabel z możliwością obracania lokówki, żeby się nie plątał - wiecie o co chodzi. Korzystacie może z jakiejś i możecie polecić?

 • Re: Pralko-suszarka

  Teraz mam pralko - suszarke tej marki, dosusza nie gniotąc tylko na 2 programach. Ja mam duży dom, mam gdzie suszyć, mam miejsce na suszarkę ale z racji używania suszarki 10 razy w roku (tylko jak mam się spakować na już, albo dziecko, pies zarzygał 2 koldry) wybrałam pralko- suszarkę.

 • Re: Pralko-suszarka

  ivaz napisała: > i czwarta opcja - suszarka nie musi stać w łazience, u mnie stoi w szafie w prz > edpokoju Moja koleżanka swego czasu miała suszarkę w sypialni i mogła prosto do szafy ubrania układać.

 • suszarka Miele

  niestety suszarka boscha zaczyna zaliczac poczatek konca swojego zywota (pracowala ciezko), seria4 bez pompy ciepla, miele to zaczynam sie lamac czy nie kupic miele, tym bardziej, ze jest spora obnizka za starsze modele (z pompa ciepla) i mam pytanie do matek uzytkowniczek miele, w zasadzie jedno,

 • Re: Pralko-suszarka

  W drugim domu mam osobno - AGD pralkę i suszarkę: mam wrażenie ze z suszarki AGD wychodzi jeszcze bardziej mokre :/ -- wszystkie swinie byly rowne ale niektore byly rowniejsze. a to dlatego ze znaly numer tel do kogo trzeba

 • Odwieczny problem, pralnosuszarka? Suszarka?

  Wiem było tu jest milion razy, lepiej osobne dwa urządzenia, ale ja nie mam możliwości ustawienia kolejnego urządzenie w łazience, na pralce też nie, nie ma opcji. Kuchnia też odpada. W zabudowanej szafie w przedpokoju także nie - nie mam takowej. I teraz mam dwa wyjścia - pralkosuszarka w łazience,

 • Re: Pralko-suszarka

  i czwarta opcja - suszarka nie musi stać w łazience, u mnie stoi w szafie w przedpokoju

 • Re: Suszarki a suszenie na powietrzu?

  Z suszarki elektrycznej rzadko korzystam, oprócz niej mam trzy zwykłe, dwie są stałe rozłożone, w domu również dosyć szybko schnie. Wilgoć jest wskazana, mamy za niską. Czasem wynoszę suszarki na taras, w upalne dni nim pralka wypierze kolejne pranie mam już pierwszą partię wysuszoną.