Więcej o:

wygląd

Wypowiedzi na forum o:

wygląd

 • Biotyna, dzięki wpływowi, jaki ma na wygląd skóry,

  Biotyna, dzięki wpływowi, jaki ma na wygląd skóry, włosów i paznokci, znana jest jako "witamina piękna". Jej niedobór może jednak znacząco odbić się nie tylko na wyglądzie, ale i zdrowiu. -- Lubię

 • Traktowanie w związku z wyglądem

  Dlaczego w Polsce ludzie oceniają się a także w związku z tym traktują w 100% sugerując się wyglądem, nawet w usługach gdzie np zostawiasz nie małe pieniądze jak nie wyglądasz wystarczająco dobrze większość ludzi zachowuje się tak jakby to oni musieli klientowi zapłacić a nie on im, większość

 • Re: Uważacie, że naturalny wygląd jest niedobry?

  > Uważacie, że naturalny wygląd jest niedobry? Tak, uważam, że naturalny wygląd u 40+ może być niedobry. Włosy siwe powinny być ufarbowane. Należy używać kremu i podkładu (minimum), ponadto lepiej jak jest tusz na rzęsach i szminka na ustach, niż jak tego nie ma. Prezentowałam własne poglądy, nie

 • Pasternak Warzywo to z wyglądu przypomina korzeń

  Pasternak Warzywo to z wyglądu przypomina korzeń pietruszki, jednakże w porównaniu do niej jest znacznie większe i nieco łagodniejsze w smaku. Pasternak gości na polskich stołach już od setek lat. Jednakże z czasem tracił na popularności ze względu na wzrost zainteresowania innymi warzywami m.in.

 • Re: Uważacie, że naturalny wygląd jest niedobry?

  Doprawdy? Każdy? To dlaczego wszystkie badania pokazują, że Polki wyjątkowo negatywnie oceniają swój wygląd i mają mnóstwo kompleksów?

 • Świeży wygląd

  Dlaczego niektórzy ludzie wyglądają na ciągle niewyspanych i zawsze wymemłanych a inni wręcz przeciwnie. Czy to jest kwestia fizjonomii czy zadbania czy niektórzy już tak mają? A może jest sekret świeżego wyglądu?

 • Re: Uważacie, że naturalny wygląd jest niedobry?

  Po blefaroplastyce będą wyśmiewać? Można zrobić na nfz, kiedy opadają powieki. Zależy co robisz, w jakim wieku i czy to poprawia wygląd, a nie oszpeca.

 • Re: Uważacie, że naturalny wygląd jest niedobry?

  Między naturalnym wyglądem typu nie golę pach i nie reguluję krzaczastych brwi a ryzykownymi zabiegami w pełnym znieczuleniu jest przepaść. p.s. każdy wygląd jest dobry a "upiększanie" typu makijaż może przynieść efekty zarówno pozytywne jak i marne, więc sam w sobie nie jest obiektywnym miernikiem

 • Re: Uważacie, że naturalny wygląd jest niedobry?

  Naturalny wygląd jest super, w wyniku tego, poznajemy osoby, z którymi mamy trwałe i mocne relacje. Jasne, że znajomości są rzadsze, ale jeżeli chodzi o jakość, to wymiatają :-)

 • Re: Uważacie, że naturalny wygląd jest niedobry?

  OK, nie chodziło o operację opadających powiek które ograniczają pole widzenia. Chodziło o zrobienie sobie oczu jak katarzyna warnke. Małgorzata rozenek - kolejny przykład osoby, której wygląd budzi grozę, jak można sobie to zrobić.