paznokcie

Wypowiedzi na forum o:

paznokcie

  • Paznokcie - doradźcie

    Mimo skończonej 50-tki nigdy nie byłam w salonie manicure. Za tydzień idę pierwszy raz. Pazy na wyjazd, ma mnie nie być w kraju przez tydzień. I teraz pytania: 1. Czy żel przedłuża paznokcie? Zazwyczaj noszę krótko opiłowane, bo mam naturanie ładny kształt - czy powinnam wyhodować sobie dłuższe? 2.

  • Re: Paznokcie - doradźcie

    Żelem można przedłużyć paznokcie, ale zarówno żel, jak i hybryda bardzo je niszczą. Raz spróbowałam hybrydy i raz żelu. Po jednym i drugim moje paznokcie potrzebowały ponad rok, żeby wrócić do stanu normalnego. Skoro masz zdrowe paznokcie, to po prostu zrób zwykły manicure. Nie jestem taką

  • Re: Paznokcie - doradźcie

    Dobrze zrobiony żel nie musi być gruby, choć zawsze paznokcie są grubsze niż naturalnie. Mimo wszystko i tak nie polecam. Miałam krótko, bo chyba tylko 3x uzupełniałam. Po zdjęciu paznokcie dochodziły do siebie ponad rok. Nigdy więcej.

  • Wrośnięty paznokieć

    Witam. Jutro czeka mnie wizyta u podologa, czego się spodziewać? Czy paznokieć będzie wycinany czy wystarczy założenie klamry? Pozdrawiam

  • Re: Paznokcie - doradźcie

    W twoim przypadku jeśli masz naturalne zdrowe paznokcie to postawiłabym na zwykły lakier. Wszelkie hybrydy żele sprawiają że paznokcie są bardzo grube co na początku daje bardzo dziwne uczucie. Mi to strasznie przeszkadzało. I wszystko to niszczy naturalną płytkę, raz się nic nie stanie ale jak już

  • dla tych które robią sobie same paznokcie

    nigdy nie robiłam sobie sama paznokci, chcę spróbować ale zupełnie nie znam się w tej materii. raczej nie chcę przedłużyć tylko na swojej krótkiej płytce ale dobrze żeby wytrzymały dwa tygodnie, widzę że są jakieś na przykład trzy w jednym lub jakiś żel w tubce, co mi polecicie dla lajika?

  • czym utwardzić paznokcie

    kosmetyczka zrobiła mi masakrę zdejmując hybrydę. moje normalnie bardzo mocne paznokcie teraz gną się i łamią. obcinam na zero i maluję odżywką ale to nie wystarcza, jeden pękł poprzecznie. widzę że są preparaty typu utwardzacz, czy coś możecie mi polecić? dostępnego stacjonarnie w Rossmannie lub

  • Re: Paznokcie - doradźcie

    Jesli masz naturalnie twarde paznokcie to zel sie ma nich utrzyma bez broblemu nawet przez dwa tygodnie. Zel mozna polozyc z przedluzeniem albo bez to juz zalezy od ciebie. Generalnie jesli masz twarde paznokcie, i jak napisalas maja ladny ksztalt to darowalabym sobie tez zel. Jesli jesnak sie

  • Re: Paznokcie - doradźcie

    ritual2019 napisała: e. Generalnie jesli masz twarde paznokcie, i jak napisalas maja lad > ny ksztalt to darowalabym sobie tez zel. Czyli co? sam kolor i wzorek?

  • Re: Paznokcie - doradźcie

    Żelem z reguły się przedłuża. Najpierw idzie baza, na to właściwy żel, z reguły bezbarwn lub nude, z którego stylistka formuje jakby dłuższy paznokieć, na to kolor, i jeszcze jakiś utwardzacz) Po +/- 3 tygodniach robi się odrost, więc idzie się na uzupełnienie (tj. usunięcie górnej warstwy,