wzruszające

Więcej o:

wzruszające

Wypowiedzi na forum o:

wzruszające

 • Co Was wzrusza do łez?

  Chodzi o sprawy nieosobiste. Nie mogą być np.piosenki budzące wspomnienia albo zdjęcie ukochanej babci. Takie nie. Mnie wzruszają podniosłe chwile typu hymn grany Polakowi na olimpiadzie. Apele poległych i takie podobne. Czasem też historie obcego człowieka miotanego wichrem historii, typu musi

 • Re: Reklama która Was wzrusza

  Pytanie było, czy macie swoje, które was wzruszają. Ty odpowiadasz, że nie oglądasz reklam. Masz problemy z logicznym myśleniem?

 • Re: Reklama która Was wzrusza

  Też nie wiem czy reklama, ale SUPER!!! I wzrusza! -- Kocynder - w gwarze śląskiej słowo określa sytuację ciężką do ogarnięcia, którą ciężko unieść - a wszyscy myślą, ze to coś od "kotka"... 3:-)

 • Re: Co Was wzrusza do łez?

  Od kilku dni wzruszam się cholernie przy czytaniu dziecku na dobranoc, ja płaczę, a dziecko ociera mi łzy i się dziwi, bo ono się wzrusza, ale nie aż tak. A czytam "Śnieżna siostra" - niesamowita książka, a jakie ma przepiękne ilustracje! A losami wojennymi też sie wzruszam i hymnem czasem też i

 • Re: Reklama która Was wzrusza

  a ja napisalam nie o takiej ktora wzrusza ale o takiej ktora przeraza i co mi zrobicie? -- Prawda o prawdziwej profesji forumowych "prawniczek": Re: No i jednak.... 11.11.22, 22:34 daniela34 :"Szyję i z tego się utrzymuję"

 • Re: Co Was wzrusza do łez?

  Nie wzruszają mnie dzieci, powstańcy, patriotyczne przyśpiewki, hymny, sportowcy wygrywający cokolwiek, ludzie chorujący na raka.Wzruszają mnie pieski i zwierzątka, wzrusza mnie miłość u seniorów i płaczę ze wzruszenia za każdym razem jak oglądam konferencję Apple i wypuszczany jest nowy Iphone

 • Re: Co Was wzrusza do łez?

  alba27 napisała: > Mnie wzrusza ludzka dobroć. Wiecie, taka głęboka z głębi serca. Dobro bezinteresowne mnie również wzrusza, i wzbudza podziw orazchęć naśladownaia. Dla kązdego okaane dobro czy człowieka czy zwierza.

 • Re: Reklama która Was wzrusza

  Nie wzrusza ale dobre w polsce sa te reklamy w polsce odnosnie przestepst drogowych. Takie dajace do myslenia. Nawet ta o ojcu ktory prosi zeby nie najezdzac na jego samochod bo wiezie dizecko, choc skopiowana slowo swowo z amerykanskiej -- Prawda o prawdziwej profesji forumowych "prawniczek": Re:

 • Re: Co Was wzrusza do łez?

  5. Niektore piosenki mnie wzruszają - np podczas koncertu dla Niepodległej

 • Re: Co Was wzrusza do łez?

  Mnie wzrusza ludzka dobroć. Wiecie, taka głęboka z głębi serca.