bmc3i napisał: > ignorant11 napisał: > > > Austria tez zaczyna cos przebakiwac... > > > Austria nie bardzo może. Bo Ruscy wycofali się z Austrii na podstawie umowy mię > dzynarodowej, zobowiązującej Austrię do neutralności. > > > > Nie jest to wiekie mocartswo ale zawsze dokniecie. co do Austrii -
(bo przeciez dla Trumpa Austria i Australia - to mniej wiecej to samo...) biedota hinduska i indonenzyjska tam do was nie nie wali ? nie musicie strzelac na granicach morskich ?
Chyba pojadę pod Wiedeń na św. Niepodległości Ma być ciepło, więc nie chce mi się jeszcze przekładać zimowych Jak rozumiecie ichnie przepisy: Czechy - W Czechach wymiana opon na zimowe to obowiązek w okresie od 1 listopada do 31 marca, ale tylko wtedy, gdy występują lub mogą wystąpić zimowe warunki
j-k napisał: > (bo przeciez dla Trumpa Austria i Australia - to mniej wiecej to samo...) > > > biedota hinduska i indonenzyjska tam do was nie nie wali ? > > nie musicie strzelac na granicach morskich ? Jak dla jego elektoratu, Europa to stolica Amsterdamu. >
Szkolenie Austrii jest islamizowane przez terrorystów.
> tylko gruby sznur Ooo, super, a jaki, konopny? Ma homologację na Austrię?
Opis oferty Innowacyjna Szkoła dla dorosłych Przyszłość działająca w ramach Stowarzyszenia -Dom Dziennego pobytu i Aktywności Wielopokoleniowej w Kłodawie (woj. wielkopolskie), filia w Poznaniu, ul. Obornicka 330 poszukuje OPIEKUNÓW MEDYCZNYCH certyfikowanych do pracy w Austrii w wybranych
Chcialabym wybrac sie do Austrii na tydzien. Zalezaloby mi bardziej na chodzeniu po gorach niz zwiedzaniu miast. Z tym, ze gory to tez delikatnie powiedziane, chodzi o typowe ogladanie widokow, przebywanie wsrod przyrody ;) Nie mam super kondycji, w polskich gorach Dolina Pieciu Stawow to juz max,
Mieszkańcy Austrii nazywają monarchię Habsburgów, Austro-Węgry, Starą Austrią. Zapraszam do nostalgicznej podróży po atrakcjach Starej Austrii. Do dzisiaj w Krakowie i Cieszynie wspomina się z nostalgią cesarza Franciszka Józefa. (Można włączyć translatora google)
Policaje w Austrii cie wysmieja i wdupia taki mandat, ze sie jak akurat jest atak zimy i na danym odcinku drogi jest obowiazek zalozenia lancuchow, a ty tego nie zrobisz...