Wypowiedzi na forum o:

depresja

  • "Weź się w garść" - czyli Dzień Walki z Depresją

    Macie w rodzinie chorujących bliskich? A może same się zmagacie i nie boicie się o tym powiedzieć? Dużo sił wewnętrznych i mądrego wsparcia otoczenia wszystkim cierpiącym na depresję.

  • Re: Depresja, 30 lat i nigdy nie pracowałam

    Człowiekowi z lękami w depresji więc bez napędu doradzacie pracę w gastro? Na głowę upadliście?

  • Re: Depresja, 30 lat i nigdy nie pracowałam

    Boisz się, że pani ze skłonnoscią do depresji zrobi krzywdę bezbronnym dzieciaczkom? Tam muszą być zawsze dwie panie naraz, więc kontrola jest.

  • Re: Depresja, 30 lat i nigdy nie pracowałam

    Wolontariat w schronisku to nie tylko głaskanie zwierzaków, to też sprzątanie, noszenie wody i karmy, odchodzenie i cierpienie zwierząt, patrzenie na ich tęsknotę codziennie. Zdecydowanie odradzam komuś w depresji.

  • Czy depresja istnieje?

    Jeden z czołowych polskich RedPillowców, uważa że nie. Co Ty myślisz na ten temat? ;;gXULlwC2nm0;;;;Depresja, Carrioner i RedPill po raz trzeci

  • Jak może objawiać się depresja?

    Jak może objawiać się depresja? Depresja objawia się nie tylko smutkiem, ale także brakiem energii, zaburzeniami snu, poczuciem winy i myślami samobójczymi. Choroba ta może dotknąć każdego, niezależnie od wieku czy statusu społecznego. -- Bywam w ...

  • Jestem pracodawcą i mam depresję

    i zwolniłam 1 młodą osobę, która wróciła po 6 miesiącach depresji do pracy. Czyja wina? -- Patrzcie jak się lata gdy dupsko jest wolne od bata

  • Nastolatek z depresją i bezsennością

    Syn 17 lat, depresja, bezsenność. Od psychiatry dostał escitalopram (1 tabl x 1 dz), na sen nie dostał nic, tzn żadnego leku. Psychiatra zaleciła wypijać na godzinę przed snem glicynę (w formie proszku, jedna miarka na mniej więcej połowę filiżanki). I to podobno ma pomóc. Czy pomoże? Ma ktoś

  • Dlaczego akurat my chorujemy na depresję?

    Myślę że ludzie chorują na depresję, bo wszyscy nosimy w sobie tę samą skorupę pustki, ten cichy wir gnijących myśli, który czeka, żeby się rozwinąć. Jest coś, co nas łączy, świadomość własnej przemijalności, ciężar codzienności, niemożność uchwycenia sensu w świecie, który nie oferuje nic poza

  • Re: Depresja, 30 lat i nigdy nie pracowałam

    alpepe napisała: > Chyba lepiej by było, gdybyś został przy swoich karłach i gangrenowych nogach. > Też mam taką refleksję. Masz lęki i depresję? Znajdź sobie pracę, w której twój układ nerwowy przestymuluje się w pięć minut i w której będziesz nieustannie wyeksponowana na trudne interakcje z