Wypowiedzi na forum o:

bieganie

  • Czy o takich parametrach mogę biegać ?

    Waga 72 kg Wzrost 1, 62 cm Czy mogę powoli zacząć biegać? Czy jednak najpierw marsze i schudnięcie, a potem biegi ?

  • żuliborski kartoffel nadal biega luzem po mieście

    capo di tutti capo nadal biega luzem po mieście. -- „Nieuctwo jest matką prawdziwej pobożności” – papież Grzegorz I „Patrzcie, co bajka o Jezusie Chrystusie dla nas zrobiła” – papież Leon X „Świat chce być oszukiwany, oszukujmy go więc!” – papież Juliusz III „Każda religia jest dobra, ale najgłupsza

  • Włodek to w końcu o co biega

    Włodek to w końcu o co biega? O to, że Berkowicz pokazał w sejmie zakazany symbol nazizmu, czy o to, że powiedział prawdę o współczesnej polityce i o działaniach państwa Izrael? Marszałek Sejmu Włodzimierz Czarzasty podjął decyzję o przygotowaniu wniosku do Prezydium Sejmu o ukaranie Konrada

  • Czy da się polubić bieganie?

    Nienawidzę biegać od zawsze. Ale ostatnio mam takie zajawki, że w sumie to najszybciej dostępny sport, nie wymagający (na start) super specjalistycznego sprzętu, dojazdów itp. Wiadomo, że też nie porywałabym się od razu na maraton. Tylko czy można polubić bieganie? Kiedyś już próbowałam, ale zmiana

  • Re: W jakich butach biegacie ? Firma i jaki model

    Też ascisy obecnie, wcześniej Nike airmaxy. Ascisy wg mnie lepsze. Ale but do biegania musi być dopasowany do rodzaju podłoża, po którym chcesz biegać.

  • Re: W jakich butach biegacie ? Firma i jaki model

    W Intruderach Caterpillara m.in. Wygodne do biegania z psem czy szybkiego wyjścia.

  • Re: W jakich butach biegacie ? Firma i jaki model

    Ja mam Asics buty do biegania ale nie wiem, jaki to model.

  • Re: Czy o takich parametrach mogę biegać ?

    Tak, jak najbardziej. Przy czym zacznij od mało ambitnego tempa (takiego niewiele szybszego od szybkiego chodzenia), krótkiego dystansu. Jeśli zamierzasz biegać w plenerze, to polecam wcześnie rano, zanim słońce zacznie prażyć - dla mnie optymalna temperatura jest między 10-15 C, powyżej nie da się.

  • Re: W jakich butach biegacie ? Firma i jaki model

    Też biegałam w Merrellach, model Trail Glove. Te buty mają 0 drip więc nie trzeba brać większego rozmiaru. Na asfalt i zima na śnieg używałam Brooksow. Teraz gdybym miała wracać do biegania to ponownie Merrell i Altra. Altre kupiłam niedawno z polecenia kolegi, mimo że to buty do biegania, to w nich

  • Re: Czy o takich parametrach mogę biegać ?

    Zależy w jakim stanie masz stawy kolanowe. Waga sporo mniejsza ale u mnie bieganie jest problemem, na początku staraj się unikać twardych nawierzchni, długich dystansów i rób małe kroki.