Biznes zachodni aż się rwie do robienia biznesu z Rosją. Już to robi gdzie się tylko da, nie czekając na koniec wojny. Z drugiej strony bardzo ciężko będzie (jeśli w ogóle) zmusić Rosję do wypłacenia Ukrainie reparacji wojennych. No i tu można by rozważyć opodatkowanie wszelkich operacji biznesowych
Prowadzę pierwszy pokój escape od ponad roku i rozważam ekspansję – otwarcie drugiego miejsca. Zastanawiam się, czy ktoś z Was ma już doświadczenie w skalowaniu tego typu biznesu?
Profesjonalna Produkcja Video i Fotografii dla Biznesu Nasza oferta obejmuje kompleksową produkcję video i fotografii dla firm, które chcą skutecznie budować swój wizerunek, zwiększać widoczność i prezentować swoje produkty oraz usługi w atrakcyjny, nowoczesny sposób. Tworzymy materiały dopasowane
Tymczasem polski biznes tak traktuje swoich pracowników: "Żadnych urlopów dwutygodniowych i dłuższych w czasie wakacji (czerwiec-sierpień)." Jest to jeden z kilku zapisów. Bo wiadomo, że każdy marzy o urlopie w listopadzie. Sprawa dotyczy sieci Dino gdzie jak widać chcieliby chłopa panszczyznianego
taziuta napisał: > Biznes zachodni aż się rwie do robienia biznesu z Rosją. Już to robi gdzie się > tylko da, nie czekając na koniec wojny. Przeciez nie ma zadnego biznesu niemieckich i zachodnich przedsiebiorcow z Rosja teraz. Sa zakupy LNG przez Zachod, ropy tez ale zachodnie przedsiebiorstwa w
taziuta napisał: > Biznes zachodni aż się rwie do robienia biznesu z Rosją. Już to robi gdzie się tylko da, nie czekając na koniec wojny. Jak oszacowała agencja Moody's, liczba rosyjskich firm lub firm prowadzących działalność z istotnym udziałem kapitału rosyjskiego w Unii Europejskiej w 2026 r.
j0rl.1 bajki opowiadasz ze nie ma zadnego biznesu niemieckich i zachodnich przedsiebiorcow z Rosja teraz. One byly i nadal sa i to nie jedne. Cytat: "Der Deutsch-Russischen Auslandshandelskammer zufolge sind derzeit noch etwa 1.600 deutsche Unternehmen in Russland aktiv. Ihr Umsatz soll im
Mam małą budkę z lodami, działam tylko od maja do września. Czy w takim sezonowym biznesie jest sens w ogóle inwestować w terminal płatniczy?
Polskiemu biznesowi jako pracodawcy tylko czasami coś się coś tak szczerze wymknie:
bobislaw.borboje napisała: > Teraz Trąp ten dług spłaca. biznes is biznes... masz o to zal ? to przeplac Putina :)))