Używam obecnie Dafi i szlag mnie trafia jak zaglądam w ustnik:( Nie mogę domyć osadu, to samo pod nakrętką na silikonie, coś w rodzaju pleśni (?). Macie jakiś skuteczny na domycie tej części? Mocno rozważam też zmianę na inna butelkę filtrującą, chętnie szklaną. Ewentualnie jakiś kubek z funkcją
pic na wodę fotomontaż! w jednym punkcie przyjmuje takie butelki w innym inne.. nie będę oblatywał całego Poznania by móc upłynnić wszystkie butelki
Tzn ze zaczną się kolejki do automatów odbierających butelki? Jak to widzicie. Jadąc po zakupy zabieracie ze sobą butelki , stoicie w kolejce np 15 minut i robicie zakupy.
W Niemczech od dość dawna funkcjonuje kaucja na prawie wszystkie butelki i puszki. Dzięki czemu poza okazjonalną colą do drinków praktycznie nie kupuję napojów w plastikowych butelkach, czy w puszkach. Mineralkę i piwo kupuję na skrzynki, w szklanych butelkach. Niemniej rzeczywiście, po powszechnym
Poczytaj sobie o zasadach higieny i wyrzuć tę butelkę
Mam małą szczoteczkę do butelek. Też walczyłam z tym, o czym piszesz.
W jakiej sytuacji będąc w uk albo na wakacjach we Francji musieliście pić wodę z kałuży bo do tego służy ta butelka????
Grayl GeoPress albo LifeStraw z butelek jesli w ogole Ale tak naprawde to system z Osmoza Odwrocona i remineralizacja potem ale to nie butelka tylko pod zlew. -- Zauważyliście, że piękni ludzie dają komplementy, bogaci wspierają, sportowcy trenują Cię tak jak siebie.. a tylko ci, którzy nie mają się
Nie potrzebuję butelek aż tak ekstremalnych , dla mnie zbyt duży/zbędny wydatek. Ale jeśli ktoś faktycznie dużo przebywa poza cywilizacją to pewnie się sprawdzają.
No mam zagwozdkę -zawsze zabierałam przezroczystą butelkę dafi i uzupełniałam wodę w poidełkach na lotnisku .Niedawno dostałam butelkę termiczną -fajnej trzyma zimno i chciałabym ją zabrać -jednak nie jest przeźroczysta .Moge zabrać ?