szczerze mówiąc nie używam koszulek poliestrowych Mi one śmierdzą plastikiem, są nieprzyjemne w dotyku i nieprzyjemne w noszeniu. Tylko koszulki 100% bawełny, ewentualnie z niewielką domieszką sztucznego. Może się spoce na przykład uprawiając sport czy chodząc po górach, może będę miał mokre plecy,
Na treningi tylko plastik. Bawelna robi sie mokra po kilku minutach i przykleja. Poza treningiem nie nosze plastiku.
Na mojej noszą zarówno kobiety, dziewczyny i mężczyźni. Najnowsze badania pokazują, ze podczas ćwiczeń plastyk przenika do skóry. Ubolewam, że do piłki wszystko z plastiku, bo mój syn gra. Nawet boiska z plastiku. Kiedy się to skończy.
Bo plastiku nie zakłada? Więcej wyobraźni moje panie.
Ja się wychowałam w świecie bez plastiku, kiedy to woda była w szklanych butelkach. Nasze dzieci już tego świata nie znają. Wszystko jest plastikowe. A problemy wśród dzieci rosną lawinowo. Nie wiem czy ktoś kiedyś coś z tym zrobi. Plastik jest tani i stąd taki powszechny.
Kup sobie koszulki z plastiku, moze przestaniesz co rok zawodzic o zimnym klimacie
Dobra wełna nie gryzie. Skandynawskie firmy mają bogatą ofertę. Majtki noszę tylko bawełniane CK. Zdrowie ważniejsze niż to czy się coś odznacza czy nie. Obwisłe pośladki można mieć i w poliestrze. Skąd przeświadczenie że bawełna jest tańsza. Zależy gdzie kupiona. Są skarpetki z bawełny z domieszką
Zdurniałes?! 🤣🤣🤣 Moja opinia jest taka że b.lubię, nosze, i jakby dobrze przejrzeć moją szafę to 30 albo i 40% moze to byc ten twój plastik. Choćby polary, kilka mam, softshele, getry, koszulki, mikrofibra, welur, ciuchy trekkingowe, robocze do ogrodu, No mam tego duzo. Bardzo duzo, i cenie
Podobno najbezpieczniejsza jest biała bawełna. W tym białe majtki. No ale może dojdziemy do punktu, w którym przestaniemy wspierać koncerny podtruwające nas plastikiem i farbami, czy też barwnikami w jedzeniu. Bo te sztuczne barwniki są jeszcze gorsze.
Bywalec , faceci w lycra na rowerach w weekendy- oni noszą wlasnie plastik -- Zauważyliście, że piękni ludzie dają komplementy, bogaci wspierają, sportowcy trenują Cię tak jak siebie.. a tylko ci, którzy nie mają się czym pochwalić, szukają sposobów żeby Cię poniżyć? To, co mówisz o innych, mówi