Dodaj kilka kropel tego produktu do żelazka, a ubrania zdobędą nową jakość. Od razu poczujesz różnicę

Dodaj kilka kropel tego produktu do żelazka, a ubrania zdobędą nową jakość. Pachnące pranie to naprawdę przyjemna sprawa. Wiele osób ludzi, kiedy ubrania mają piękny zapach. Jednak niewiele osób wie, że można to osiągnąć nawet na etapie prasowania. Wystarczy dodać do żelazka jeden produkt.

Pięknie pachnące ubrania po praniu, to naprawdę przyjemna sprawa. Jednak niewiele osób zdaje sobie z tego sprawę, że przyjemny zapach można nadać również w trakcie prasowania. Wystarczy dodać jeden produkt do żelazka, a ubrania będą pięknie pachnieć. 

Więcej podobnych artykułów można znaleźć na naszej stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Ułatwiamy prasowanie, czyli krochmal w sprayu i sposoby na przypalone lub zepsute żelazko

Jak nadać ubraniom piękny zapach w trakcie prasowania? Dolej ten produkt do żelazka

Piękny zapach po praniu, nie zawsze utrzymuje się zbyt długo. Można jednak sprawić, aby ubrania pięknie pachniały również na etapie prasowania. Wystarczy sięgnąć po olejek eteryczny. Otwórz zbiorniczek na wodę w żelazku, a następnie dodaj kilka kropel ulubionego specyfiku. Możesz także użyć do perfum. Następnie po prostu wyprasuj ubrania, a dzięki dodatkom w wodzie, pranie będzie pachnieć twoim ulubionym zapachem. 

Chcesz przyspieszyć prasowanie? Użyj folii aluminiowej

Prasowanie nie jest zbyt przyjemną czynnością, a w dodatku potrafi trwać bardzo długo. Możesz jednak prasować ubrania, od razu po dwóch stronach. Wystarczy, że wykorzystasz folię aluminiową. Nałóż ją przed prasowaniem na deskę. Następnie nałóż pokrowiec i rozpocznij pracę. Dzięki temu ubrania będą gładkie od razu z dwóch stron. To powinno znacznie przyspieszyć twoją pracę.

Sprytny trik na pozbycie się sierści z prania Wrzuć ten produkt do pralki i pozbądź się sierści z prania

Możesz również prostować ubrania bez użycia żelazka! Spróbuj spryskać ubrania tą miksturą

Jeśli bardzo się spieszysz i nie masz czasu prasować ubrań, spróbuj wykorzystać tę miksturę. Weź butelkę z aerozolem i wymieszaj w niej 1,5 szklanki wody, 1 łyżkę octu oraz 1 łyżeczkę odżywki do włosów. Następnie spryskaj miksturą pogniecione ciuchy. Dzięki temu zagniecenia powinny zniknąć, a ubranie będzie gotowe, aby je zakładać. 

białe pranie Czym i jak prać firanki, żeby pozostały białe? Wystarczy jeden trik

Więcej o: