Hotelowe triki, które przydadzą się każdemu turyście. Potrzebne są monety i reklamówka

Hotelowe triki, które przydadzą się każdemu turyście. Ubrania czasem się brudzą i nie jest to żadne zaskoczenie. Jednak kiedy jesteś na wakacjach, może w takim przypadku bardzo brakować ci pralki. Mamy jednak na to sposób! Powinien go znać każdy turysta.

Jeśli często podróżujesz, to musisz wiedzieć, że warto znać kilka hotelowych trików. Jednym z nich pomoże ci, kiedy ubrudzą ci się ubrania. Trik jest genialny i prosty, a w dodatku nie wymaga żadnych przedmiotów spoza hotelu. Wystarczy moneta i reklamówka.

Więcej podobnych artykułów można znaleźć na naszej stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Friz pokazują gdzie spędza wakacje z Wersow. Hotel robi ogromne wrażenie

Poznaj trik, który powinien znać każdy turysta. Wystarczy moneta i reklamówka

Jeśli twoje ubrania ubrudzą się w podróży, możesz mieć problem. Czasami przydałaby się pralka, jednak niestety w hotelach rzadko znajdziemy to urządzenie. Mamy jednak genialny trik, który pomoże ci w trakcie wyjazdu. Wystarczy, że sięgniesz po monety i reklamówkę. Połóż torebkę foliową na odpływie zlewu. Następnie połóż na nią monety. W kolejnym korku przytrzymaj worek i odkręć wodę. Dzięki temu umywalka się napełni, a ty będziesz w stanie zrobić w niej pranie. Warto wziąć większą reklamówkę, aby zahaczyć ją o brzegi zlewu. Możesz również zastąpić monety innym płaskim niewielkim przedmiotem. 

Możesz również wyprasować później swoje pranie. Wcale nie potrzebujesz żelazka

Po takim praniu ubrania mogą być pomięte. Warto więc w jakiś sposób je wyprasować. Możesz jednak wziąć gorący prysznic i wyprostować ubrania. Powieś je na krawędzi kabiny, a następnie po prostu umyj się jak zwykle. Para, która uniesie się w trakcie prysznica, doskonale poradzi sobie z zagnieceniami. Ubrania wyprostują się i wystarczy je już tylko wysuszyć, starając się nie pognieść ich na nowo. Już nigdy nie będziesz mieć problemu z brudną i pogniecioną garderobą w podróży. 

Więcej o: