Piękne loki jak z salonu? Użyj tego domowego sprzętu! TikTokerka pokazała genialny trik

Jak wykonać piękne loki domowym sposobem? Nie musisz kupować drogiej lokówki, ani prostownicy! Spróbuj popularnego triku z TikToka, aby cieszyć się burzą loków na głowie. Ten trend wypróbowała już niejedna Tiktokerka! Zobacz, jak to działa.

Aktualnie aplikacja TikTok nie służy jedynie rozrywce, lecz pomaga także w codziennym funkcjonowaniu i ułatwianiu sobie życia. Tym razem internet podbija prosty trik na kręcenie włosów bez użycia przeznaczonego do tego sprzętu. Pomysł może cię nieco zaskoczyć. 

Zobacz wideo Peeling szczotką na sucho. O czym trzeba pamiętać?

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Jak uzyskać piękne loki bez drogiego sprzętu? Użyj tego, co jest w twoim domu 

Wszelkie poradniki pielęgnacyjne, modowe, jak i stylizacyjne są niezwykle chętnie oglądanymi filmami na TikToku. Pomysły na zrobienie ciekawych fryzur w nietypowy sposób wciąż się nie nudzą i są wykorzystywane przez tysiące miłośników tej platformy. Tym razem nieprzeciętym trikiem na zrobienie loków podzieliła się użytkowniczka o nazwie "kekka.mngcsl". 

TikTokerka wydzieliła dość cienki kosmyk włosów i owinęła go wokół jednego ze szczebelków kaloryfera łazienkowego. Okazuje się, że ta metoda działa! Użytkowniczka po chwili miała na swojej głowie okazałego loka, którego nie powstydziłaby się nawet przeznaczona do tego zadania lokówka. 

Domowy sposób na kręcenie włosów. Trend z TikToka podbija internet 

Niewątpliwie ten sposób na fryzurę jest wyjątkowo zaskakujący i nietypowy. Na profilu wspomnianej użytkowniczki widziało go aż 183 tysiące osób, a chętnych do testowania tego triku wciąż przybywa. Warto jednak pamiętać, że do osiągnięcia zamierzonych efektów niezbędna jest wysoka temperatura grzejnika, dlatego, jeśli będziesz kolejnym śmiałkiem, trzymaj twarz w odpowiedniej odległości, aby uniknąć poparzeń. Nie przytrzymuj także zbyt długo swoich włosów na grzejniku, gdyż one także mogą ulec uszkodzeniu. 

Więcej o: