Numerologia w związku. Jak sprawdzić, czy do siebie pasujecie? Tym relacjom towarzyszy zaufanie

Według astrologii twój los może zależeć także od numerologii. Zdaniem wielu istotne są wibracje, jakie mogą występować między tobą a partnerem. Chcesz sprawdzić, czy jesteście dla siebie odpowiednimi osobami? Zobacz, jak obliczyć waszą wspólną liczbę i przekonaj się, czy przyszłość tej relacji będzie usłana różami.

Interesują cię horoskopy i znaki zodiaku? Temat numerologi może być równie ciekawy! Wiele osób wierzy, że w cyfrach zapisana jest przyszłość i przepis na idealną miłość. Przeczytaj tekst, aby dowiedzieć się, jak obliczyć numerologiczną cyfrę dla siebie i partnera. Sprawdź, jakie wibracje mogą towarzyszyć twojej relacji. Pamiętaj jednak, że możesz odmienić los, a poniższe przepowiednie potraktować "z przymrużeniem oka".

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek-Majdan zagrała w Koło Plotka. "Jestem zodiakarą"

Więcej podobnych artykułów można znaleźć na naszej stronie głównej Gazeta.pl

Jak obliczyć numerologiczną cyfrę twojego związku? To banalnie proste!

Aby dotrzeć do wspólnej cyfry numerologicznej należy najpierw wyliczyć ją dla siebie i osoby, która jest bliska twojemu sercu. Brzmi skomplikowanie? Nic w tym trudnego, wystarczy wykonać kilka prostych kroków:

  • Dodaj po kolei wszystkie cyfry tworzące datę twojego urodzenia, aby uzyskać wynik jednocyfrowy,
  • Następnie powtórz tę czynność z datą urodzenia twojej drugiej połówki, 
  • Po otrzymaniu dwóch jednocyfrowych wyników, dodaj je do siebie, żeby uzyskać ostateczny wynik (np. jeśli twoja liczba to 3, a partnera 2, dodaj je do siebie, a otrzymasz wspólną cyfrę numerologiczną, jaką jest piątka).

Numerologia partnerska. "Jedynka" to związek dwóch silnych charakterów

Taką relację tworzą osoby o równie mocnych charakterach, ambitne i dążące do osiągnięcia własnych celów. Obydwie strony niezwykle cenią sobie niezależność. Ważnym elementem takiego związku jest ciągła praca nad relacją, brak rywalizacji między partnerami i dbanie o wspólny komfort.

"Dwójka" to relacja oparta na zaufaniu i harmonii

Taki związek tworzą bratnie dusze, które nie potrafią funkcjonować osobno. Relację wibrującą cechuje potężne zaufanie i oddanie. Warto jednak unikać całkowitego zatracenia się w drugiej osobie i stworzyć minimum dystansu.

Wibracje "Trójki" możesz dostrzec z daleka 

Relacja Trójki opiera się na wzajemnej fascynacji i intensywności w doznaniach. Nie ma w niej miejsca na spokój i monotonię. W takim związku nieprzerwanie iskrzy, jednak namiętność może przerodzić się w destrukcyjną zazdrość i równie intensywne kłótnie. Takie osoby czeka duża dawka pełnych emocji zwrotów akcji. 

Numerologia partnerska: "Czwórka" 

Związek, któremu odpowiada Czwórka cechuje się cierpliwością. Taka relacja rozwija się powoli, krok po kroku. Czas, który sobie dacie, pozwoli na zbudowanie relacji pełnej zrozumienia i siły do przetrwania nawet największych trudności. Cierpliwość w tym przypadku jest niezwykle ważna, gdyż powstrzyma tworzący się między wami dystans. 

"Piątka" uznaje, że miłość to znaczy wolność

Osoby tworzące związek, którego cyfra to pięć niezwykle cenią sobie własną przestrzeń i jednocześnie są żądne przygód. Dzięki nieprzeciętnej intuicji znajdą dla siebie osobę, która będzie wyznawała podobne wartości. W takiej relacji jest dużo miejsca na własne pasje, ale i równie dużo wsparcia ze strony drugiej połówki. 

Życie to bajka. Taką zasadę wyznają "Szóstki"

W tym przypadku najważniejszym aspektem może być rodzina. Jeśli obydwie osoby będą wyznawać taką właśnie zasadę, to ich relacja pozostanie trwała i szczęśliwa. Szóstki mają także tendencję do idealizowania własnego partnera i życia, co nie zawsze jest dobre. 

"Siódemka" pragnie fascynacji fizycznej

Takie relacje niezwykle często mają swój początek w łóżku, co następnie może przerodzić się w mocne i trwałe uczucie. Dla osób, których patronem związku jest Siódemka podstawowym fundamentem w relacji jest intymność. 

"Ósemka": związek niczym porządnie zbudowana firma

Związek Ósemek tworzą wyjątkowo silne osobowości, nastawione na realizację siebie. Z początku łączące ich uczucie może być niezwykle intensywne, lecz ich charaktery nie pozwolą na to, aby z czasem osłabło. Kluczem do sukcesu może okazać się wspólna praca nad relacją i wzajemne wsparcie w wielu sytuacjach życia codziennego. 

Numerologia partnerska: "Dziewiątka"

Ten związek tworzą dwie zagubione osoby, które dzięki sobie doświadczą potężnej życiowej lekcji. Budowanie wspólnej przyszłości pozwoli im na odnalezienie swojego miejsca na świecie. Gdy zaufają sobie nawzajem, będą mogły świetnie się razem bawić, a ilość włożonej pracy w relację wciąż będzie procentować. Istnieje jednak ryzyko, że brak otwartości spowoduje, iż mimo wzajemnej obecności poczują się samotni. Warto jednak pamiętać, aby na takie przepowiednie spoglądać z przymróżeniem oka. 

Więcej o: