Te fryzury odejmują lat. Sprawdź najnowsze trendy i odmłódź swój wygląd. Znajomi mogą cię nie poznać

Wiele kobiet poszukuje sposobów na to, aby wyglądać atrakcyjnie i młodo. Na szczęście istnieją proste i efektywne sposoby na poprawienie wyglądu, takie jak zmiana fryzury. Właściwie dobrane uczesanie może optycznie odmłodzić twarz i nadać jej świeżości. Sprawdź, jak to zrobić.

Zmiana fryzury może sprawić, że zyskasz pewność siebie i poprawisz swój nastrój. Dowiedz się, jakie krótkie cięcia są modne i jaką fryzurę wybrać, aby wyglądać młodo.

Zobacz wideo Wystarczy jeden ruch i ta broda zmieni się w oryginalny warkocz. Zobacz, jak to zrobić

Więcej podobnych artykułów dotyczących urody przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Odmładzająca krótka fryzura Pixie Cut. Szał wśród kobiet

Niestarzejąca się moda na Pixie Cut to doskonały wybór dla kobiet, które cenią sobie wygodę oraz łatwość stylizacji i pielęgnacji swoich włosów. To cięcie cechuje się krótkimi kosmykami na tyle i po bokach oraz nieco dłuższym przodem dla kontrastu. Pixie Cut może być zarówno bardzo krótkie, jak i z grzywką, w zależności od gustu i osobistych preferencji.

 

Odmładzające ścięcie dla krótkich włosów? Czas na French Bob

Krótkie włosy są doskonałym rozwiązaniem dla pań, które mają cienkie i rzadkie pasma włosów. Cięcie French Bob będzie w tym wypadku doskonałe, a ponadto pasuje do każdego typu twarzy i urodyNajczęściej w tej fryzurze linia włosów kończy się przy brodzie lub lekko poniżej

 

Fryzury, które odejmują lat. Postaw na odmładzający Mullet

Fryzura powinna przede wszystkim eksponować piękno i urodę kobiety. W ostatnim czasie coraz więcej pań decyduje się na odważne cięcie Mullet, które pozwala na odmłodzenie wyglądu o kilka lat i uzyskanie modnego looku. Dla tych kobiet, które chcą zachować część długich włosów, to uczesanie jest idealnym rozwiązaniem. Charakteryzuje się bowiem dłuższymi pasmami kosmyków na karku. Mullet prezentuje się znakomicie zarówno kiedy włosy są kręcona, jak i w proste.

 
Więcej o: