Wystarczy tylko kilka kropli tego produktu, a włosy będą piękne, lśniące i zdrowe. Efekt jak z salonu

Lśniące i zdrowe włosy to marzenie wielu osób. Niestety nie każdy może się pochwalić piękną fryzurą. Olejek do włosów to tylko jeden ze sposobów na odżywienie i poprawę kondycji twojej fryzury. Wypróbuj ten nietypowy produkt. Wystarczy kilka kropel, aby poprawić kondycję twoich włosów.

Na rynku jest dostępnych wiele produktów, które mają zbawienne działanie na włosy. Różnego rodzaju maski, odżywki i peelingi. Ich cena pozostawia wiele do życzenia. Produktami, które wzmacniają włosy i działają na ich porost, są różnego rodzaju olejki. Jednak trzeba wiedzieć, jak ich poprawnie używać, żeby otrzymać jak najlepszy efekt. Sprawdź, które olejki najlepiej kupić, aby cieszyć się pięknymi i zdrowymi włosami z niesamowitym blaskiem. 

Zobacz wideo Jak zapleść włosy bez gumki?

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Olejek rycynowy na włosy. Wypróbuj wcierkę i ciesz się lśniącymi włosami

Dobrym sposobem na aplikację olejku rycynowego jest wcierka. Wzmocni cebulki włosów. Olejek rycynowy charakteryzuje się dużą gęstością, więc przed aplikacją warto go rozcieńczyć innym olejkiem, np. arganowym. Po wymieszaniu obu produktów należy je podgrzać, a następnie nałożyć na skórę głowy na godzinę. Po zmyciu twoje włosy będą miękkie i lśniące. Na dodatek wcierka zregeneruje włosy i je wzmocni.

Olej z czarnuszki na włosy. Sposób na mocne włosy

Kolejnym olejem, który znacząco poprawi kondycję twoich włosów, jest ten z czarnuszki. Warto stosować go regularnie, aby otrzymać jak najlepsze efekty. Potrzebujesz dwóch łyżek tego tłuszczu. Najlepiej przelej je do miseczki, a następnie wetrzyj dokładnie w skórę głowy. Jak dokładnie wymasujesz nim głowę, nałóż czepek na pół godziny. Po tym czasie zmyj olej ciepłą wodą i umyj tak, jak zawsze. Zabieg możesz powtarzać maksymalnie 3 razy w tygodniu.

Krople żołądkowe na włosy. Ten produkt naprawdę działa

Produktem, który pomoże odżywić twoje włosy, są popularne krople żołądkowe, które można dostać w każdej aptece. Podczas zakupu zwróć uwagę na to, aby nie miały w składnie alkoholu. Po wybraniu odpowiedniego produktu zastosuj wcierkę, dzięki której twoje włosy będą lepiej rosły. Jak przeprowadzić zabieg? Należy rozcieńczyć jedną kroplę z 3 łyżkami wody i nanieść je na włosy na godzinę. Po tym czasie umyj włosy.

Przed domową pielęgnacją warto skontaktować się ze specjalistą, aby upewnić, że żaden z produktów cię nie uczuli. 

Więcej o: