Praca marzeń? Możesz zamieszkać na wyspie! Żyją tam dwie osoby, 180 jeleni i delfiny

Szukasz pracy za granicą? Te osoby szukają kogoś, kto będzie w stanie przeprowadzić się i pracować z dala od domu. Właściciele są skłonni pokryć koszty podróży i przeprowadzki, ale pod jednym warunkiem.

Na pewnej szkockiej wyspie, na której mieszka więcej jeleni niż ludzi, właściciele szukają pracownika. Codzienny stres, życie w mieście, praca w korporacji sprawia, że masz już dość i chcesz odpocząć? Świetnym rozwiązaniem będzie wyjazd na małą szkocką wysepkę, na której odpoczniesz od zgiełku miasta, ale również zyskasz możliwość do zarabiania pieniędzy. Wystarczy, że wyślesz swoją ofertę. 

Zobacz wideo Pełna kontrastów Kolumbia. Głośno, kolorowo, a obok szaro i biednie [VLOG]

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Rekrutacja na odległej wyspie w Szkocji. To może być twoja szansa

Wyspa Rona, która leży u wybrzeży zachodniej Szkocji to piękne miejsce, które zachwyca swoją naturalnością. Położna jest nieopodal wysypy Sky, a dopłynąć do niej można jedynie łodzią raz w tygodniu. To właśnie tam właściciele tego miejsca poszukują osoby do pracy. Rekruterzy zapewniają zakwaterowanie oraz podróż, jednak czego wymagają i jakie obowiązki będą konieczne do wypełnienia?

Kandydaci będą mogli pełnić różne role, w tym konserwację i zarządzanie nieruchomościami, sprzątanie, logistykę oraz pomoc w zarządzaniu jeleniami. 
Wymagane cechy osobiste: niezawodny, odporny, kompetentny, entuzjastyczny, szczęśliwy w odległych miejscach na świecie, z poczuciem humoru, łatwo nawiązujący kontakt z gośćmi i współpracownikami.

Czytamy w ogłoszeniu o pracę na Hijobs.net

Praca na wyspie. W wolnych chwilach podziwiasz delfiny

Zastanawiasz się, czy praca na wyspie jest dla ciebie? Jeśli odczuwasz przygnębienie i potrzebujesz jakiejś zmiany w życiu, może warto zaryzykować? Na wyspie Rona w wolnych chwilach od pracy będziesz mógł odetchnąć wśród natury, podziwiać zwierzęta, takie jak np. delfiny czy jelenie. Z pewnością wyjazd poza granice kraju i praca w oddalonym od cywilizacji miejscu, pozwoli ci się wyciszyć. Właściciele wyspy szukają kogoś, kto będzie w stanie pracować na cały etat, natomiast wynagrodzenie, jak sami piszą w ogłoszeniu, będzie współmierne do kwalifikacji i doświadczenia. 

Więcej o: