Pasażer chciał uniknąć opłat na lotnisku. Nie wszystko poszło po jego myśli. "Czuję jego ból"

To nagranie z lotniska w Edynburgu stało się prawdziwym hitem TikToka. Pewien mężczyzna chciał uniknąć opłaty za nadbagaż i był skłonny zrobić naprawdę wiele. Jego poświęcenie okazało się niepotrzebne. Zamiast cokolwiek zyskał, jedynie stracił - i to nie byle co.

Niektórzy turyści są w stanie zrobić naprawdę wiele, byle tylko uniknąć dodatkowych opłat na lotnisku. Tak było i w przypadku tego mężczyzny, który nieświadomie stał się hitem internetu. Jego próby uniknięcia dodatkowych kosztów zwróciły uwagę innych podróżujących. 

Zobacz wideo Kunz: Chęć podróżowania jest tak duża, że naprawdę duże lotniska korkują się

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Chciał uniknąć opłaty za nadbagaż. Coś poszło nie tak  

Prawdziwym hitem ostatnich dni stało się wideo na TikToku, ukazujące lotnisko w Edynburgu i zdesperowanego turystę, chcącego uniknąć opłaty za nadbagaż. Jeden z podróżnych nie wytrzymał widoku i nagrał mężczyznę, kiedy ten na wszelkie sposoby chciał sprawić, by jego podręczna walizka zmieściła się w mierniku linii lotniczych. Za żadne skarby nie chciał dopłacić do swojej podróży, więc postanowił zmniejszyć torbę na kółkach... odrywając jej rączkę i kółka. Choć turysta dwoił się i troił, walizka za nic nie chciała zmniejszyć swoich rozmiarów. Inni podróżni przyglądali mu się z niedowierzaniem i rozbawianiem. Mimo zniszczenia bagażu, rozmiary nadal nie były odpowiednie i mężczyzna musiał uiścić dodatkową opłatę. 

Czuję jego ból.
Raz to przeszłam. Wywaliłam wszystko do reklamówek, walizka została na środku korytarza.

- czytamy w komentarzach pod filmikiem.

Internauci zdają się rozumieć zachowanie turysty, choć nie zabrakło także słów krytyki.

Teraz gdy zniszczył swoją walizkę, jej wymiana będzie kosztować więcej niż opłata za bagaż.

Bagaż do samolotu. Nie popełniaj tego błędu 

Mężczyzna z lotniska w Edynburgu nie jest jednak pierwszą osobą, która wpadła na ten szalony pomysł. W zeszłym roku miała miejsce podobna sytuacja z udziałem turystów, korzystających z oferty linii EasyJet, również nagrana na TikToku. Oni również postanowili zmniejszyć samodzielnie swój podręczny bagaż. Mieli jednak więcej szczęścia — oderwanie nóżek wystarczyło, by walizki spełniły wymagania i bez problemu przeszły kontrolę

Więcej o: