Przeszła operację plastyczną nosa. Kiedy podała powód, internauci byli w szoku. "Darwin płacze"

Medycyna estetyczna w ostatnich latach stała się jeszcze bardziej popularna oraz znacznie się rozwinęła. Wiele osób decyduje się na zabiegi, które mają na celu "poprawienie urody". Pewna TikTokerka również podjęła taką decyzję, jednak powód zdecydowanie zadziwił internautów.

Medycyna estetyczna na przestrzeni kilkudziesięciu lat stała się bardzo popularna i po zabiegi tego typu sięgają coraz młode osoby. Niegdyś panowała przekonanie, że z medycyny estetycznej i różnego rodzaju operacji poprawiających wygląd, mają korzystać jedynie osoby starsze, które chciałby się "odmłodzić''. Jednak dziś każdy z nas może zdecydować się na takie zabiegi jeśli oczywiście nie ma ku temu przeciwwskazań. Taką decyzję podjęła 19-latka z Argentyny, której filmik na TikToku zrobił furorę. 

Zobacz wideo Byłe uczestniczki Top Model chcą mieć razem dziecko w Polsce, a znany TikToker zdradza, czemu już nie zostanie inżynierem

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Medycyna estetyczna w XXI wieku. Młode pokolenia zmieniają swój wygląd coraz częściej

Współcześnie medycyna estetyczna jest bardzo rozwinięta i stosuje się tam najnowszą technologię. Pokolenie Z,  X, czy Alfa uważają różnego rodzaju zabiegi za coś normalnego, natomiast starsze pokolenia nie są do tego aż tak pozytywnie nastawione. W dobie social mediów wiele z nas chce wyglądać idealnie tak jak osoby na Instagramie. Jednak spora część osób nie zdaje sobie sprawy, że bardzo często w mediach społecznościowych zdjęcia mogą być nieco przekłamane i zretuszowane. Wszystko to doprowadza do tego, że młode osoby decydują się na operacje, poprawiające wygląd, tylko po to, aby po prostu być ,,idealnym''. Jak możemy wyczytać na stronie parenting.pl 75% chirurgów medycyny estetycznej w USA w 2022 roku odnotowało gwałtowny wzrost klientów z pokolenia Z. Oczywiście zabiegi tego typu warto wcześniej skonsultować z odpowiednimi specjalistami, którzy wszystko dokładnie wyjaśnią.

TikTokerka przeszła operację plastyczną. Powód może cię zaskoczyć

Pewna użytkowniczka na TikToku o pseudonimie fioreciminello na swój kanał dodaje filmiki o charakterze rozrywkowym oraz modowym. Ma rzesze fanów, a filmik, który dodała jakiś czas temu szybko stał się viralem. 19-letnia kobieta z Argentyny na filmiku pokazuje siebie tuż po operacji, a w opisie zamieściła tekst, który zszokował tysiące osób, a dokładnie: zrobiłam operację nosa tylko po to, aby moje dzieci w przyszłości miały ładne nosyNajprawdopodobniej był to żart ze strony TikTokerki, jednak niektórzy użytkownicy nie szczędzili jej słów krytyki w komentarzach.

W jakim świecie ona żyje? Darwin płacze nad grobem.

-brzmiał jeden z nich.

Więcej o: