Para owinęła syna folią spożywczą. "To jedyna droga" stwierdzili. Służby miały inne zdanie

Kiedy dziecko zaczyna chodzić i psocić, nie jeden rodzic może mieć dość. Szczególnie kiedy istnieje ryzyko, że maluch zrobi sobie krzywdę. Jednak ta para zdecydowanie przesadziła. To miała być "zabawna nauczka" mówi matka. "To dziecko było czerwone" piszą internauci.

Dzieci często sprawiają kłopoty. Ich nieprzewidywalne pomysły, potrafią zadziwić każdego. Często podejmują się niebezpiecznych działań, przez które rodzice muszą jakoś zareagować. Jednak czy owinięcie dziecka folią spożywczą jest dobrą karą? Funkcjonariusze byli stanowczy.

Zobacz wideo Czy rodzice mogą dostać mandat za spacer z dzieckiem? Adwokat odpowiada

Więcej podobnych artykułów można znaleźć na naszej stronie głównej Gazeta.pl

Małżeństwo ukarało syna w nietypowy sposób. "Zabawna nauczka" nie spodobała się służbom

Savannah Glembin wraz z mężem pewnego dnia postanowili ukarać syna w dość nietypowy sposób. Gunner, ponieważ tak miał na imię chłopczyk, według matki chwilę wcześniej dostał się do piecyka w domu i próbował włożyć widelec do gniazdka. Z tego powodu, rodzice postanowili owinąć go folią spożywczą i nagrać TikToka. To miała być "zabawna nauczka", jak stwierdziła matka. Na filmiku opublikowanym w serwisie, można usłyszeć i przeczytać, że rodzice uważają za słuszne to, co robią oraz że bardzo ich to bawi. 

To jedyna droga

czytamy na TikToku Savannah. Nie trzeba było długo czekać na reakcję odpowiednich służb. Niedługo po opublikowaniu nagrania, Gunner został odebrany rodzicom. Internauci również nie pozostali bezczynni. 

To zdecydowanie nie była bajka dla dzieci. W komentarzach internauci byli jednogłośni

Choć oryginalny filmik zniknął już z profilu Savannah, to jednak tiktokerka @auntkaren0 skomentowała go na swoim profilu. 

To jest SZALEŃSTWO!!! Wyobraźcie sobie, czego nie publikują.

- czytamy w komentarzach pod filmikiem @auntkaren0. Matka Gunnera postanowiła również nagrać kolejny film, na którym opowiada, że dziecko zostało jej odebrane. Jak twierdzi, nie rozumie, czemu tak się stało, ponieważ jej syn świetnie się bawił, będąc owiniętym folią

Gunner śmiał się i uśmiechał.

- twierdzi matka na swoim filmie

To dziecko było czerwone na twarzy. Jak oboje dorosłych mogło być tak bezwzględnych. Ten plastik był tak ciasno zaciśnięty wokół niego.

- piszą internauci w komentarzach pod TikTokiem.

Aktualnie chłopiec wrócił już do rodziców, a funkcjonariusze sprawdzili, czy nie grozi mu niebezpieczeństwo. Natomiast Savannah obiecała, że następnym razem bardziej przemyślą z mężem swoje postępowanie.

Więcej o: