Te siostry bliźniaczki dzielą ze sobą wszystko - włącznie z narzeczonym. Teraz chcą zostać matkami

Anna i Lucy to bliźniaczki występujące w programie "Extreme Sisters". Od innych sióstr różnią się tym, że identyczne są nie tylko wyglądem - właściwie prowadzą jedno życie. Tak samo mówią, tak samo się ubierają i... są w związku z tym samym mężczyzną.

Nazywane "najbardziej identycznymi bliźniaczkami świata", Anna i Lucy DeCinque, wszystko robią wspólnie i tak samo. Praktycznie niczym się nie różnią. Mają nawet tego samego mężczyznę i chcą zajść w ciążę w tym samym czasie. Do macierzyństwa przygotowują się, niańcząc lalki. Poznaj szokującą historię identycznych sióstr.

Zobacz wideo "Love Island". Wiktor "marzył" o trójkącie z bratem bliźniakiem. Czy Magda jest na to gotowa?

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Te bliźniaczki żyją jednym życiem. Są związane z jednym mężczyzną 

zaręczone z tym samym mężczyzną, mają ten sam harmonogram korzystania z łazienki i wykonują tę samą pracę. Ubierają się, mówią i jedzą identycznie. Ponadto uzupełniają swoje zdania lub mówią jednym głosem. Czy mają jakiekolwiek różnice? Anna i Lucy DeCinque, występujące w programie „Extreme Sisters", to bliźniaczki, które zdobyły popularność ze względu na nietypowy styl życia. Choć internauci często krytykują je za zbyt silną więź, kobiety mówią, że czują się szczęśliwe.

Udział w programie uświadomił nam, jak bardzo się kochamy i, że naprawdę nie możemy bez siebie żyć. Jesteśmy jednością.

- mówią w wywiadzie dla Insider.
Swoim życiem dzielą się nie tylko w show, ale i na swoim Instagramie. Obecnie starają przygotować się do roli matek. Często udostępniają posty, gdzie są identycznie ubrane. Nie sposób rozróżnić, która to która.

 

Chcą zajść w ciążę z tym samym partnerem. Niecodzienne marzenie bliźniaczek

Anna i Lucy ogłosiły niedawno, że chcą mieć dzieci w tym samym czasie. To, że kobiety dzielą ze sobą łóżko i partnera, nawet nie zaskakuje już ich fanów. Ale fakt, że do macierzyństwa "przygotowują się" nosząc wszędzie ze sobą zabawkowe lalki, wzbudza kontrowersje. Kobiety jednak są nie przejmują się brakiem przychylności ze strony innych. Mają już 35 lat, a więc szanse na posiadanie dziecka maleją z roku na rok. Chcą jednak za wszelką cenę zrobić to razem. Jak dodają: 

Czujemy się, jakbyśmy były jedną osobą. Nigdy, przenigdy nie możemy być osobno i nigdy byśmy tego nie wybrały.

Z tego względu tak ważne jest dla nich, by ciąża przebiegała równocześnie. Kobiety nie chcą się rozstawać nawet na chwilę. Co sądzicie o nietypowym pomyśle bliźniaczek?

 
Więcej o: