Selena Gomez może pochwalić się kolejnym sukcesem. Wyprzedzają ją tylko Leo Messi i Cristiano Ronaldo

Selena Gomez od lat cieszy się stale rosnącą popularnością. Młoda artystka ma świetny kontakt z fanami i stale rozwija swoje konta w mediach społecznościowych, obecnie jej Instagram śledzi już kilkaset milionów internautów. Zdetronizowała tym samym była królową Instagrama - Kylie Jenner.

Selena Marie Gomez pochodzi z Teksasu w Stanach Zjednoczonych i ma 30 lat. Kobieta zasłynęła w dziecięcych latach z grania w znanych serialach Disneya, takich jak np. "Czarodzieje z Waverly Place". Młoda gwiazda słynie również ze swoich świetnych piosenek, które tworzy prosto z serca. Jakiś czas temu w internecie zagrzmiało na temat kłótni Seleny z innymi topowymi influencerami. Jak się okazuje, finalnie Selena wyszła na tym najlepiej. 

Zobacz wideo Lipińska oprowadza po domu: Pokażę wam błędy

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Selena Gomez na Instagramie. Stała się numerem jeden wśród kobiet

Selena Gomez kilka dni temu pobiła rekord i stała się pierwszą w historii kobietą na Instagramie, która przebiła liczbę followersów powyżej 400 milionów! Taka ilość osób śledzących życie gwiazdy jest naprawdę zatrważająca! Jeszcze kilka miesięcy wcześniej użytkowniczką, która słynęła z największej ilości followersów była Kylie Jenner (382 mln obserwujących), która została zdetronizowana przez Selenę. Wiele osób zastanawia się co takiego zrobiła Selena, że tak nagle stała się królową Instagrama. Jak się okazuje, gwiazda nie zrobiła nic, a jedynie milczała w głośnej burzy na temat jej, Hailey Bieber i Kylie Jenner. Kobiecie w kilka tygodni przybyło ponad 20 milionów obserwujących, a aktualnie ma ich 402 miliony.  

 

Najpopularniejsze konta na Instagramie. Prym wiodą piłkarze

Selena Gomez stała się królową Instagrama wśród kobiet. Jednak przed nią w rankingu najpopularniejszych kont znajdują się inne gwiazdy. Jedną z nich jest Cristiano Ronaldo, który może poszczycić się ogromną liczbą obserwujących, a dokładnie ma ich 564 miliony. Ronaldo to piłkarz światowej sławy, pochodzący z Portugalii. 38-letni sportowiec znany jest z niesamowitej gry w piłkę nożną, ma wielu fanów oraz jest autorytetem dla wschodzących gwiazd tego sportu. Drugim piłkarzem również z ogromną liczbą obserwujących, gdyż są to aż 443 miliony osób, jest Leo Messi. Argentyński piłkarz podobnie jak Ronaldo znany jest na całym świecie, dzięki swoim sukcesom sportowym. W ubiegłym roku razem z reprezentacją Argentyny został mistrzostwa świata w piłce nożnej.

Więcej o: