A rok dopiero się rozpoczął 😫 Serio- ciąża w PL to zagrożenie życia, jak w XIx wieku.
Załóżmy że Wasza 19 letnia córka mówi Wam że jest w ciąży i jak urodzi dziecko to odda je do adopcji lub okna życia.
18-letnia córka poroniła w 12 tyg ciąży. Problem w tym, że od tego minął miesiąc, a ona dalej plami. Raz mniej, raz mocniej, ale wiem od niej, ze się to utrzymuje. Czy to normalne czy lepiej, zeby obejrzał ją ginekolog? Sama córka nie bardzo chce iść, ogólnie przeżywa całą sytuację, a ja martwię
Jak to jest? Jest się czym martwić czy raczej bez obaw, nie ma opcji zajścia w ciążę? Różnie mówią, również u ginów panują "dwie szkoły" w tej kwestii.
Wpadka? Niechciana ciąża? Jeśli nie jesteś na to gotowa, zapraszam do kontaktu. Pomogę poradzić sobie z tym problemem. Nie wiesz „co i jak”? Boisz się lub wstydzisz? Nie wiesz jak zacząć? Zadzwoń lub napisz sms bo treści „problem” - pomogę Ci przejść przez to. Arthrotec (także forte) + Mifepristone
Mam pytanie czy to może być ciąża bol brzuch gazy biegunka przy okresie jednen dzień mocny okres miała. 3 dni okresu dzisiaj zrobialam test ciąży była jedna kreska czy za wrzeciniej zrobialam bo stosunek był 9 bez zabezpieczenia .mogę być ciąży czy jaka chorobę mam... bo dziaj dziwnie czuje piersi
Tak ma. Ale argumentacja o śmiertelnych ciążach i o strachu bycia w ciąży w Polsce ma swoje korzenie i wywodzi się z zaostrzenia prawa aborcyjnego. Tuta są błędy ludzkie, które niestety zawsze i wszędzie się mogą zdarzyċ. W szpitalu, w szkole, na autostradzie czy w powietrzu. Na pewno jakaś
Wpadka? Niechciana ciąża? Jeśli nie jesteś na to gotowa, zapraszam do kontaktu. Pomogę poradzić sobie z tym problemem. Nie wiesz „co i jak”? Boisz się lub wstydzisz? Nie wiesz jak zacząć? Zadzwoń lub napisz sms bo treści „problem” - pomogę Ci przejść przez to. Arthrotec (także forte) + Mifepristone
Hejka! Jestem w ciąży i chciałabym się dowiedzieć jak wygląda prowadzenie ciąży w przychodni w Madurowiczu w Łodzi. Jakiego lekarza polecacie, jak wyglądają wizyty, czy przed wizytami są spotkania z położną, kto prowadzi kartę ciąży itd. Zastanawiam się nad Madurowiczem a Salve. O Salve słyszałam i
Być może - nie szukałam - ten temat był już tutaj poruszany. Ale bardzo bulwersuje mnie podejście KK do ciąży z gwałtu. Skrzywdzona kobieta, ba, dziewczynka nawet, ma ponieść konsekwencje swojej krzywdy i urodzić potomstwo gwałciciela. Przekazać dalej jego geny. Toż to w loterii genetycznej jest