Zmarła kobieta po planowanym zabiegu cesarskiego cięcia w prywatnym szpitalu ginekologicznym w Bielsku-Białej. Dziwię się kobietom, że dają się operować w prywatnych szpitalikach bez zaplecza. Dziwię się, że pozwala się, żeby takie szpitaliki funkcjonowały. Cesarskie cięcie to nie jest usunięcie
Chciałabym umieć. Grzywkę sobie podcinam. Ale podziwiam panie, które potrafią ciąć ładnie całą resztę. Niektóre nawet cieniować potrafią. Muszę sobie kupić porządne nożyczki. Polecicie jakieś? 🤓
dużo bardziej rozrośnięta, ma mnóstwo zielonego, ale ma mniej kwiatów, które są też mniejsze. Nie wiem, czy to przypadek, czy kwestia cięcia. Jak, kiedy tniecie clematis? RÓŻE - czy to kwestia odmian, czy sposobu prowadzenia róż, zeby kwitły przez całe lato?
Mam jakieś z Rossmanna za grosze. Używam ich tylko do cięcia włosów, żeby się nie stępiły. Od kiedy podcinamy sobie sama nie mam rozdwojonych końcówek
Nastawiam się na kryzys i na konieczne cięcia. Oczywiście, że najważniejsze jedzenie, opłaty, transport, wydatki lekarskie i edukacja. Ale z takich innych, co będziecie ciąć na końcu? Waham się między sauna a koncertami muzycznymi. A Wy?
Drodzy czytelnicy! Jestem położna i studentka położnictwa II stopnia na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym i zwracam się z uprzejmą prośbą o wypełnienie ankiety, która posłuży mi do napisania pracy magisterskiej. Ankieta skierowana jest do kobiet, które zostały poddane operacji ginekologicznej
Cześć, Szukam prywatnej kliniki w Krakowie lub okolicy, w której wykonują cesarskie cięcie na życzenie. Chciałam także zapytać, czy ktoś ma doświadczenie z cc na życzenie w szpitalu uniwersyteckim lub na Ujastku? Do którego lekarza najlepiej się zapisać? Będę wdzięczna za podpowiedzi, pozdrawiam.
Nie będę się za bardzo rozpisywała o cięciu krzewów ozdobnych, bo jak tu ktoś zauważył jest google :) Ale przy wiosennym cięciu warto zapamiętać jedną zasadę, że wczesną wiosną tniemy tylko te krzewy, które kwitną nie wcześniej niż w czerwcu. Te, które kwitną teraz np. forsycje i te które zakwitną
Witam. Mam planowane cięcie pionowe. Czy są tutaj panie ktòre miały takie cięcie. Chciałam zapytać jak długo dochodziły do siebie, jak długo były w szpitalu czy miały jakieś powikłania
Fryzjerzy często machają klientom przed nosem drogimi, firmowymi nożycami. Pytanie, jak często te nożyce są wysyłane do ostrzenia. Moja była fryzjerka cięła do upadłego ( do upadłego nożyczek) , wiem to od praktykantki która okazała się córka sąsiadów. A jak doszły do tego wietrzone ręczniki to