czytanie

Wypowiedzi na forum o:

czytanie

  • Czy ludzie czytają?

    . Aha, to NIE była szkoła specjalna :( Teraz wiem, że przynajmniej młodzież choć trochę czyta (miałam kontakt z mlodziezą) i to wcale nie Kubusia Puchatka. Moje roczniki nie czytały NIC poza programem tv i durnymi memami na Fejsie. Jedyny ich kontakt z papierową literaturą był w czasach, gdy czytali

  • OT - czytacie jeszcze książki?

    Bo ja ostatnio "Przemienienie" Twardocha z satysfakcją zaliczyłem i teraz na jakimś gazecianym Plotku czytam, że się Wojciechowska wściekła na Mroza, że on leży na wierzchu w Empiku. Kłócą się dostawcy papki o stoiska na bazarze próżności, a wartościowa literatura nam umyka. "Null" też przeczytany,

  • Apka do czytania na głos ebooków

    na Androida, czytająca po polsku i łatwa w obsłudze poszukiwana. Dla starszej osoby. Najlepiej darmowa bądź niedroga z darmowym trialem. Korzystacie, możecie coś polecić?

  • Twardoch Null- do tych, które czytały

    Spojler alert Skończyłam czytać wczoraj wieczorem. Doczytałam do końca tylko z jednego powodu - miałam nadzieję, że dowiem się, co się stało z synem. Piszcie swoje pomysły. Jako że a jednym miejscu było wspomniane (a propos ciała Zuji) o innym kobiecym ciele, którego już nie ma i było wielokrotnie o

  • Re: OT - Ja to czytam

    operacji oczu problemy z czytaniem. wiec dzieki wszystkim.

  • Re: Czy ludzie czytają?

    Audiobook to nie jak sluchowisko ale w zyciu nie nazwalabym tego czytaniem.

  • Re: Czy ludzie czytają?

    Nie mówię o papierowej książce, tyko ogólnie o czytaniu. I są dowody na to, że czytanie wpływa dobrze na mózg.

  • Re: Czy ludzie czytają?

    simply_z napisała: > Audiobook to nie jak sluchowisko ale w zyciu nie nazwalabym tego c > zytaniem. A ja czytałam badania naukowe na ten temat i nie ma wyższości czytania nad słuchaniem audiobooka. -- Nie karm trolla, nich zdechnie w zapomnieniu.

  • Re: OT - czytacie jeszcze książki?

    Apropos ksiażek i ich czytania. Jakoś do dziś/ a jestem juz w IV-tym cwiercwieczu!/-nie noszę okularów i zawsze opowiadam- że dlatego nie noszę- bo byłem zawsze leniem do czytania. Uznałem bowiem, że sa znacznie wygodniejsze sposoby ukulturalniania sie, np. film, tv i nie trzeba czytać. A u mnie w

  • Re: Czy ludzie czytają?

    Chodziłam do tak zwanego renomowanego liceum w mieście wojewódzkim ale bardziej typu klerykowo niz warszawka. Wszyscy moi znajomi czytali i to raczej czytali takie bardziej ambitne książki. Chcąc nie chcąc obracając się w takich kręgach ja też czytałam nawet jeżeli było to trudne. Moja młodsza córka