Wypowiedzi na forum o:

dłonie

  • Uścisk dłoni

    Obejrzałem właśnie finałowy mecz kobiet turnieju tenisowego w Madrycie. Ukrainka Marta Kostyuk wygrała z Rosjanką Mirrą Andrejewą. Zazwyczaj po zakończonych meczach zawodniczki i zawodnicy podają sobie ręce. Nie zdarza się to zawsze, gdy sportowcy z Ukraini grają z Rosjanami. Tym razem też tego

  • A krem do grzbietu dłoni?

    Kupiłam mamie suplementy pewnego niemieckiego producenta (poleciła jej Goździkowa ;)). I dostałam za darmo próbkę takiego kremu do grzebietu dłoni. Czy któraś emama używała lub używa takiego ustrojstwa profilaktycznie? -- I patykiem po kracie.... Miło czytać, jak jak to prowokuje do strzykania

  • Złamane kości dłoni

    Witam w lipcu w tamtym roku złamałem sobie 2 kości w prawej dłoni po uderzeniu bokserskim ,kości się tak zrosły że mam na dłoni widoczne zgrubienie ,problem w tym że dłoń mnie boli do teraz od lipca .Mam pytanie czy to normalne i ból w końcu minie ?jak tak to kiedy ? Czy zapisać się do ortopedy na

  • Ból dłoni - prośba o poradę

    Od prawie 4 tygodni bolą mnie palce obu dłoni (oprócz kciuka) podczas zginania. W pierwszych dniach ból był silniejszy w lewej dłoni i prawie niewyczuwalny w prawej. Obecnie obie dłonie bolą jednakowo. Początkowo sadziłam, że może to być przeciążenie ponieważ poprzedniego dnia przenosiłam dużo

  • Skóra na dłoniach

    Skóra na dłoniach zrobiła mi się stara, cienia i pomarszczoną. Używam krem z wit A i E. Poprawy nie widać. Poradźcie coś

  • Re: A krem do grzbietu dłoni?

    Na wierzchy dłoni działa moim zdaniem dobrze, tylko pilnuje spf do samochodu. -- The bags under my eyes are Prada

  • Re: A krem do grzbietu dłoni?

    Jestem bardzo nie na czasie i grzbiet dłoni, podobnie jak wszystkie inne ich części, smaruję po prostu kremem do rąk.

  • Re: A krem do grzbietu dłoni?

    Nawet nie wiedziałam, że coś takiego istnieje😅 do grzbietu tak jak i do spodu dłoni używam po prostu kremu do rąk, albo nawet balsamu do ciała.

  • Re: Uścisk dłoni

    malkontent6 napisał: > /.../ Tym razem też tego uścisku dłoni nie było. > Jak widać niechęć Ukraińców do Rosjan jest jednak bardzo silna. Ruscy napadli na Ukrainę w 2022 roku zupełnie tak samo jak hitlerowcy na Polskę w 1939. Też mieli "swoje powody". No i w Polsce niechęć do Niemców była bardzo

  • Re: A krem do grzbietu dłoni?

    Ale mi wyjechałaś z tym wątkiem! Patrzę dzisiaj na pomarszczone jak bibuła grzbiety moich dłoni (chyba od roweru takie fatalne, bo przecież nie ze starości 🤪) i myślę sobie "czy ktoś już oferuje specyfiki na to?". I wtedy przyszło mi do głowy, że może zapytam na ematce. Wchodzę zatem na ematkę i co