W nocy z 28 na 29 marca br. po raz czwarty z rzędu zniszczono fotoradar na podmiejskim odcinku Alei Jerozolimskich w Warszawie. Na fejsie jak dotąd 1589 komentarzy, wszystkie które
- o mój Boże kochany! Skąd te platfusy łowią takie tuzy intelektu? To jest lepsze od rzucania kamieniami w dinozaury!
Przed każdym fotoradarem stawia się znak informacyjny fotoradar pomiar prędkości, co zupełnie nie ma sensu. Wszyscy zwalniają przed znakiem, a pózniej już pędzą dalej. Ale mniejsza o to. Oświadczenie nr 1: wypełnia osoba, która kierowała pojazdem w chwili wykroczenia, Oświadczenie nr 2: wypełnia
Tam był podobno jeden (słownie: jeden) wypadek z jakimś szalonym motocyklistą. Poza tym nic nie uzasadnia ograniczenia 50, dosłownie przez chwilę, bo przedtem i potem jest 70. W Warszawie zasadniczo nie niszczy się fotoradarów, jak już je "postawio" , to sobie spokojnie "stojo". Tutaj od samego
dziś widziałam że postawili fotoradar w kozicach na strzegomskiej. gdzie jeszcze są fotoradary oprócz sikorskiego, batorego, główna, wieniawskiego, al.podwale no i strzegomska
Witam. Jadac w strone Kostrzyna, za miejscowością Lichtenow w lesie, w krzakach pstryknelo mi zdjecie z fotoradaru przenosnego. Wiecie moze ile tam wynosilo ograniczenie? Moze ktos mial juz taki niefart? Fotoradar w krzakach.. Masakra..
Kierowcy coraz dokładniej są informowani gdzie będą fotoradary link
Jeśli wierzyć pewnej stronie () to we Wrocławiu pojawiły się dwa fotoradary na ul. Jedności Narodowej i na Moście Milenijnym. Ciekawe gdzie zostaną ustawione następne.
Fotoradar zrobił mi zdjęcie, bo, przyznaję się bez bicia, przekroczyłam prędkość. Mam tylko pytanie, bo nigdy wcześniej nie miałam do czynienia z fotoradarem: czy oślepiający błysk fotoradaru, to jego właściwe działanie?
fotoradar juz dziala? na ul. Globusowa-Dzwigowa?sa 2 ustawione w obie strony