Więcej o:

lotnictwo

Wypowiedzi na forum o:

lotnictwo

 • Dlaczego radzieckie lotnictwo nie potrafiło

  ;;6d1JrCw_GLA;;;;Sokoły Stalina. Dlaczego radzieckie lotnictwo nie potrafiło pokonać Luftwaffe? jakie to nadal aktualne... -- extereso napisała: I w ogóle, jesteś kobietą, będziesz miała i > branie i wybór, bądź wymagająca bo prawo popytu i podaży zdecydowanie sprzyja > babkom.

 • Re: Estonia nie ma floty, ani lotnictwa.

  Estonia może i nie ma lotnictwa z prawdziwego zdarzenia ale manewry ze strzelaniem z okrętów do celów powietrznych może przeprowadzić. ,,Obecnie struktura Eesti Merevägi obejmuje: Mereväe staap ? Sztab Marynarki Wojennej Miinilaevadivisjon ? Dywizjon Okrętów Przeciwminowych Mereväebaas ? Baza Morska

 • historia lotnictwa

  razem z moją klasą musimy zrobić specjalny projekt o lotnictwie pod róznymi aspektami (historia, fizyka, socjologia, sztuka) Zastanawiam sie gdzie można znaleźć ciekawe i rzetelne książki/materiały/czasopisma poświęcone lotnictwu, szcególnie historii lotnictwa. prosze o pomoc

 • Forum Lotnictwa :)

  Masz pytanie dotyczące lotnictwa? Jesteś pasjonatem? Zapraszamy na nasze forum lotnicze, można dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy!! Forum w fazie rozwoju, mam nadzieje, że pomożecie :)

 • Forum Lotnictwa :)

  Masz pytanie dotyczące lotnictwa? Jesteś pasjonatem? Zapraszamy na nasze forum lotnicze, można dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy!! Forum w fazie rozwoju, mam nadzieje, że pomożecie ;)

 • lotnictwo Litwy

  Przypadkiem trafiłem i przeczytałem ksiażke Waldemara Rezemera 'Litewskie Lotnictwo Wojskowe 1919-1940" - książka ciekawa, opisuje mało znane wydarzenia - czy ktoś wie jak wygląda dzisiaj lotnictwo Litwy, może jest jakieś opracowanie na ten temat? pzdr.

 • Muzea Lotnictwa

  Czy ktoś zna adresy Muzeów Lotnictwa w Niemczech? pozdr.

 • pasjonacji lotnictwa

  hey!! chciałabym nawiązać kontakt z fascynatami lotnictwa cywilnego. Pozdrawiam Ania

 • Brytyjskie lotnictwo morskie

  Przed 2 wojna światową Brytyjczycy mieli niezłe lotnictwo. Jak to się im zdarzyło że samoloty na lotniskowcach to była 3 liga? To samo o lotnictwie bazowym? Nie licząc ataku na Tarent to chyba żadnych sukcesów nie odnieśli .

 • O integracji polskiego lotnictwa z F35

  Obecne maszyny Interesujący artykuł The Aviationist, o warunkach integracji polskiego lotnictwa wojskowego z nowymi F35. Btw, zgodnie z artykułem, pierwsze polskie F35 mają być gotowe w 2024, do kraju mają przylecieć w 2026 pełniąc do tej pory funkcje szkoleniowe w Stanach, zaś IOC w Polsce mają