-
taka historyjka: ludzie A mieszkają na wsi, w wygodnej odległości od miasta. ludzie B dzwonią i pytają, czy mogliby wpaść w weekend. ludzie A odpowiadają, że na najbliższy mają już jakieś plany, lecz zapraszają na kolejny. zbliża się kolejny weekend. ludzie A piszą do ludzi B w piątek o 9.00 z
-
Pytam o ludzi z elit finansowych politycznych , medialnych, mówiąc kolokwialnie pytam czy wpajana nam nienawiść wśród wyborców również, zdaniem waszym, podzieliła rzeczywiście polskie elity? -- --------------- Pamiętaj o skutkach zniesławień lub pomówień zob. Art. 212 KK.
-
Nadal "co ludzie powiedzą" obowiązuje w małych miasteczkach i wioskach? Wracam właśnie od kuzynki, całe życie w miasteczku 5-6 tys mieszkańców i po odwiedzeniu kuzynów, ciotek, pociotków - nadal widze zależność - nie zrobie tego, bo co ludzie powiedzą. myslałam, ze teraz tego już nie ma. wszyscy
-
Dlaczego właściwie katolicy nienawidzą ludzi LGBT i trans? W niektórych kulturach e ludziach tych dopatrywano się cech boskości, ponieważ, podobnie jak Bóg, nie są ani kobietą ani mężczyzna, a jednocześnie, podobnie jak Bóg, mają cechy obu płci
-
matematykę umie zrozumieć i zastosować w życiu promil ludzi. jaka część jest sprytna i umie rozwiązać zadania z znaczkami. . wiekszość nie ma pojęcia o co chodzi.
-
. Choć nigdzie nie jest napisane, że facet w kostiumie psa leczył się kiedykolwiek psychiatrycznie czy komukolwiek wyrządził krzywdę, co więcej pracował jak każdy przeciętny ziutek i zapewne kłaniał się w pas wszystkim sąsiadom. Dlaczego młodzi ludzie nie mają dystansu do siebie i świata i chcą
-
sa zawsze lepiej zorganizowani niż ludzie dobrzy. Można diagnozować ciemną stronę życia i jest to na rękę nawet ludziom złym, by pogrążała się reszta w niemocy. Można zorganizować siebie ku dobru i wtedy inni będą mieli pola do popisu. To taka refleksja na temat tego co się dzieje na świecie w
-
-kolejna wizja S Lema staje się rzeczywistością. Teraz nam zostaje czekać na straj lub bunt robotów
-
W moim życiu byli ludzie, których już dawno nie ma gdyż zmarli wiele lat temu. I teraz łapię się na tym, że sobie ich przypominam ale właściwie nic o nich nie wiem. Byli dla mnie ważni, na swój sposób, ale byłam dzieckiem, więc nie zadawałam pytań. Skąd pochodzili, kim byli ich rodzice, jaka była
-
Nie rozpoznawałem w swoim bloku większości twarzy, pozniej dowiadywałem się przypadkiem ze wszystko o mnie jest roznoszone po osiedlu. Jeszcze lepsze mnie spotkały sytuacje w tym temacie. Owszem, są ludzie którzy są bardzo zainteresowani.