Wypowiedzi na forum o:

mama

  • Mamy nastrój przefpogromowy

    Choć ja uważam, że sytuacja Ukraińców w Polsce jest tragiczna i mamy nastrój przedpogromowy , to ukraińską armię niespecjalnie to rusza. Oni są za tym, żeby jak najszybciej wrócili wszyscy mężczyźni (i służyli na froncie) - wyjaśniła w TOK FM Monika Andruszewska. Chodzi o sytuację Ukraińców w Polsce

  • Mama była smutna i zmęczona

    Opowiada córcia w radiowej reklamie. Tata dopowiada: "to odbijało się na naszych relacjach". Na szczęście wzięła witaminki z reklamy i "jestem już mniej zmęczona". Jak to słucham to mam podwójne ojp: że producenci suplementów diety mogą tak beznadziejnie kłamać i że to ktoś widocznie kupuje

  • Mama zrzekła się prawa dożywocia

    Chciałabym skorzystać ze zbiorowej mądrości ematki. Ja jestem w tym wątku córką, obecnie jedynym żyjącym dzieckiem mamy (z 4). Fakty chronologicznie: - 1994 - mama przepisuje nieruchomość (dom, budynki gospodarcze, ziemia) na mojego brata - z prawem dożywocia zgodnie z art.908 §1 kc. - 1999 - brat

  • Mam telefon

    W którym nie mam żadnych kontaktów. Za to loguje w nim kilka wywiadów Chyba jestem najbardziej ukrytym kretem w Trzeciej RP.

  • Mam pytanie o menopauzę

    52 lata, rok temu odstawiłam pigułki. Obecnie miesiączki mam jak w zegarku, endometrium cienkie, zmiany w nastroju ( mam krótki zapalnik), brak uderzeń gorąca. 2 razy robiłam test z apteki, w odstępie 3 miesięcy, każdy pokazał, że wchodzę w przekwitanie. Ginekolog kazał obserwować. Innych badań nie

  • Nie mam kontaktu z synem

    Cześć dziewczyny, pisałam już tutaj o moim synu i sposobie w jaki rodzeństwo, ojca i mnie traktuje. To nie jest zły chłopak, ale ma takie Humory że nie sposób ich znieść. Przed paroma miesiącami wyprowadził się i od tego momentu nie mam z nim kontaktu. Po jego wyprowadzce poczułam ogromną ulgę.

  • Mamy coraz mniej czasu ....

    "Mamy coraz mniej czasu. Nowe ostrzeżenia przed wojną z Rosją." Tytuł ze str WP. Co zawiera artykuł ?. Ostrzeżenie przed atakiem Rosji na kraje NATO. I proszę Inspektor generalny Bundeswery grozi. Na czym opiera swoje prognozy ?. Cytat. " Jego zdaniem konfrontacja jest możliwa już w roku 2029. Ma na

  • Mam dość Janka!

    Znowu w kolorowej tv 117 emisja sagi narodowej o berlingowcach. Do k...nędzy, czy ktoś nie zrobi wreszcie porządku z ogłupianiem polskiej dziatwy? To z grubsza tak, jakby ton propagandowy głównemu wydaniu dziennika tv nadawali forumowi czekiści. Z Igorczikiem na czele. Dla jasności - ja wiem, że

  • Dylemat mam

    Chadzam od pewnego czasu na siłownię. Chcę wziąć trenera personalnego, bo teraz sam wybieram co ćwiczę, a że kiepsko się na tym znam, to niekoniecznie wybieram ćwiczenia dla mnie dobre. Z tego co dopytywałem się recepcjonistkę, to większość trenerów na siłowni ma bardzo zapchane grafiki. Zostaje

  • nie mam co na siebie włooożyyyć!

    cześć wszystkim, taka sprawa: za około miesiąc mamy 25-lecie ślubu. myślę - dzień jak co dzień, ale towarzysz małżonek chciałby, żebyśmy wystąpili (!) na Mszy, na środek, i odstawili taki balecik z księdzem. ja odważna jestem, więc czemu nie, ale jest jeden szkopuł: skoro już mam to zrobić, to chcę