Polski. Pisałam ostatnio, że tematy mało ambitne. Ale poczytałam Wasze argumenty, że to tylko element matury i uznałam, że może faktycznie nie jest tak źle. Spojrzałam wczoraj na tematy z polskiego na E8 i jednak stwierdziłam, że były w pewnym sensie trudniejsze niż na maturze. No nie mogę przeżyć,
Dziewczyny, macie wiedzę czy jeśli nie zda się matury za pierwszym razem ( ewentualnie poprawić w sierpniu) to czy udaje się ją zdać za rok samo się do niej przygotowując?.
Czy Wasze dzieci na ok rok przed maturą mają już plany- co dalej? Pytam zwłaszcza o dzieci z liceum, które nie wybierają się na medycynę, farmację czy prawo.
Lub każdego innego dyplomu - ino patrzeć jak nasz establishment wyskoczy z czymś podobnym . Długo im nie mówić . Dla utrzymania władzy zrobią wszystko i posuną się do każdego łajdactwa
nie wpisywaly sie tutaj dziewczyny dla ktorych matura i wszystko co z nia zwiazane nie jest zadnym przezyciem. niech tutaj bedzie przestrzen dla tych dla ktorych to naprawde cos znaczy. nie umniejszajmy nikomu. -- Jeśli przechodzisz przez piekło nie zatrzymuj się. Winston Churchill
Nawet korepetytorzy na instagramie płaczą i otwarcie mowia, ze matura z biologii to nie jest wiedzą ze szkoły i ze czasu na taką maturę bylo malo. Biorąc pod uwagę, ze pewnie z 70 procent piszących ludzi bierze korki, bo chce napisać jak najwyżej te maturę, to sa arkusze pod korepetytorów?!
KLUCZOWE ZMIANY W MATURZE 2026 = Interia - 23.04.2026
Jest coś takiego jak próbna matura z biologii? Nawet nie wiedziałam, albo raczej nie pamiętałam, bo jak córka starsza pisała to parę lat minęło. A w ogóle to nie wiem czy wtedy zdążyli napisać próbne matury? Bo się pandemia zaczęła. A młodsza biologię pisała, ale ją skończyła 3 lata temu, więc tym
andaba napisała: > Jest coś takiego jak próbna matura z biologii? > Nawet nie wiedziałam, albo raczej nie pamiętałam, bo jak córka starsza pisała t > o parę lat minęło. A w ogóle to nie wiem czy wtedy zdążyli napisać próbne matur > y? Bo się pandemia zaczęła. A młodsza biologię pisała, ale ją
Dziś matura to nie matura. Matura to była za Franza Jozefa, jak mawiał mój pradziadek ;)