napisała: > Wesołe niech będą Święta > I takie bez Pis🤣😁🤣 bidulinko polskojezyczna: Swieta bez Pis-anek w Lechistanie nie istnieja:
Pisie głosowały w parlamencie europejskim przeciwko Tarczy Wschód! Japier, mam nadzieję, że to będzie gwóźdź do trumny dla tej zdradzieckiej bandy.
Czy ktoś się zastanawiał nad różnicą? Wg. mnie - nie-Pis jest groźniejszy dla Pisu niż anty-Pis.
? Takiej bez cierpienia? Franciszek miał się zaćpać na śmierć czy co? Do tego Franciszek chyba nie widział za dużej świętości w kościele PiS-u. Był on w Polsce raz, ale na globalnej inicjatywie, który była pod jego patronatem, więc chyba nie miał możliwości aby nie być. Poza tym wtedy jeszcze nikt
Kilka razy już było na naszym forum o Pisie. Po co zaśmiecać nasze bielskie forum Apraszam na specjalne forum AntyPis
Gra Pis Pisałam o tym w innym wątku i im dalej o tym myślę tym bardziej wydaje mi się to logiczne i wszystkie puzzle układają się w jedną całość. Myślę, że to, co obecnie się dzieje to jest gra Pis skierowana na odrodzenie się w nowej postaci. Myślę, że to próba zmiany wizerunku tej partii. Dla Pis
Pisie fundacje do prania pieniędzy - będą dalej kwitły i będą tłuściutkie jak pączki w maśle?
Narzekamy na fatalne szkoły, że system edukacji należy zaorać, że matma jest źle uczona - i ja się ze wszystkim zgadzam. Dlaczego więc uzyskujemy wciąż rewelacyjne wyniki w badaniu PISA? W 2022 dużo gorsze, niż w poprzednim badaniu, inne kraje mniej straciły po pandemii, ale wciąż jesteśmy w
Można zarobić trochę grosza u bukmachera. Pis zdobędzie większość sejmową - współczynnik 1,19, Pis nie zdobędzie większości - współczynnik 3,69. Czyli przekładając na język ludzki, za postawiony 1000 PLN na "większość Pis" można wygrać 47 PLN (po odliczeniu podatku), a stawiając na "brak większości
Pis prowadzi mieszkania na godzinę. Sprawa się wydala i teraz trwała wielka wyprowadzka -- Gdyby Niemcy nie przezywali się od Kartofli, to by tego nie było! Sami się prosili :)