Biedronka

Więcej o:

Biedronka

Wypowiedzi na forum o:

Biedronka

 • Krzewy owocowe z Biedronki

  Czy ktoś może kupował takie krzewy owocowe z Biedronki? Czy przesadzałyście je do większych doniczek i ogólnie jak się sprawują? Chciałabym, aby stały na balkonie.

 • Bazar czy Biedronka gdzie lepiej kupić jaja?

  Macie do wyboru kupić na bazarze jaja bez oznaczenia producenta bez daty przydatności czy w Biedronce z tymi wszystkimi oznaczeniami, co wybieracie?

 • Biedronka testy covid?

  Czy w Biedronce są testy antygenowe wykrywające covid, czy tylko te które pokazują czy ma się przeciwciała? Kaszlę jak stary palacz, chciałam wysłać chłopa po test, a internet pokazuje mi, że są tylko te drugie, a mnie się zdaje że antygenowe też widziałam?

 • Podwyżki cen w Biedronce

  Cześć, dziś zauważyłam znaczące zmiany cen w Biedronce, dla przykładu: Kajzerka z 0.29 na 0.35 Mleko 3.2% z 2.49 na 2.69 Poza tym chleb tostowy, ser żółty... W sieci pełna lista. W rezultacie zniechęcona tym, co zobaczyłam ograniczyłam zakupy do absolutnego minimum i wydałam 30zl na kilka produktów.

 • Kłótnia w biedronce

  Zaobserwowałam dziś taką scenkę w Biedronce. Pani kupiła młodą kapustę, skasowała w kasie samoobsługowej jako białą, po czym wezwana do innego problemu osoba z obsługi zwróciła uwagę, że młoda kapusta jest na sztuki i winna być skasowana w ten sposób (jest osobny przycisk do młodej i do białej).

 • Biedronki czynne w niedziele?

  Dziś przejeżdżałem obok jednej Biedronki i widziałem, ze otwarta. Czy to oznacza, ze Biedronka po Żabce ominęła sobie przepisy?

 • Praca + zakwaterowanie Biedronka Lubniewice

  Zatrudnię młodych, starszych z doświadczeniem lub bez, do pracy w sklepie Biedronka w Lubniewicach. Praca przy wykładaniu towaru lub/i na kasie przy obsłudze klienta. Doświadczony i sympatyczny zespół. Mamy możliwość zakwaterowania również w Lubniewicach w jednym z ośrodków wypoczynkowych w pokojach

 • Re: W Biedronce, ekspedientka skasowała

  W mojej Biedronce w takiej sytuacji nie ma problemu, oddają kasę. A tam gdzie dawniej mieszkałam, w takiej sytuacji w Tesco oddawali kasę, a w biurze obsługi klienta jeszcze dawali ten sam produkt w ramach rekompensaty. Czyli tak jakbyś kupiła 2, a zapłaciła za 1. -- ***** ***

 • Praca + zakwaterowanie Biedronka Lubniewice

  Zatrudnię młodych, starszych z doświadczeniem lub bez, do pracy w sklepie Biedronka w Lubniewicach. Praca przy wykładaniu towaru lub/i na kasie przy obsłudze klienta. Umowa zlecenie w pełnym wymiarze godzin pracy Doświadczony i sympatyczny zespół. Mamy możliwość zakwaterowania również w Lubniewicach

 • Re: Biedronka testy covid?

  saszanasza napisała: > saszanasza napisała: > > > Miałam ten test z biedronki kupiony w aptece. Wykrywa omikrona? > > > > ten: > > Ale wg interetów to jest test na przeciwciała...