Od tego zdjęcia nie można oderwać oczu. Na nim Tatry oddalone o 100 km. "Wydają się bardzo niedaleko"

Choć fotografii Tatr jest całe mnóstwo, tylko niektóre z nich zapierają dech w piersiach. Właśnie takie udało się wykonać Pawłowi Krzanowi. Na zdjęciu widzimy nie tylko malownicze góry, ale też panoramę Krakowa. Niezwykła fotografia z miejsca podbiła serca internautów.

Tatry to bez wątpienia jedna z największych wizytówek Polski. Nie tylko turyści z całego kraju co roku odwiedzają najwyższe pasmo w łańcuchu Karpat, także wiele osób spoza Polski przyjeżdża tu, aby podziwiać niesamowite widoki i przemierzać górskie szlaki.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Wał fenowy, niezwykłe zjawisko nad Tatrami

Wyjątkowe zdjęcie ośnieżonych Tatr. Tak wyglądały w Trojanowicach o poranku 

Piękno Tatry urzeka również fotografów, którzy próbują uchwycić zapierające dech w piersiach widoki. Ostatnio udało się to Pawłowi Krzanowi, którego niesamowita fotografia ośnieżonych Tatr została opublikowana na Facebooku "krakow4u.pl". Na zdjęciu widzimy malownicze góry, a tuż przed nimi rozciąga się Kraków. Jak przekazał fotograf, ten wyjątkowy widok udało mu się sfotografować o poranku w niedzielę 15 stycznia. Zdjęcie wykonał w oddalonej o kilka kilometrów od stolicy Małopolski wsi Trojanowice.

Niesamowite zdjęcie Tatr fotograf wykonano je z odległości 100 km od gór

Doskonałe warunki atmosferyczne pozwoliły na uchwycenie oddalonych o 100 km od obiektywu aparatu gór. To, co najbardziej przykuwa uwagę to intensywnie pomarańczowe niebo z delikatnymi chmurami. 

Widok tysiąca kadrów (...), który można podziwiać przez kilkadziesiąt dni w ciągu roku, choć moim zdaniem najlepiej prezentuje się w zimowe poranki, a dodatkowo dzisiejsza zmiana pogody zapewniła widowiskowe kolory chmur i nieba

- napisał o wykonanym przez siebie zdjęciu Paweł Krzan.  

Zdjęcie zachwyciło internautów. Pod postem pojawiły się komentarze ze słowami uznania dla autora fotografii. 

Cudowne, ciepłe barwy nieba, a pięknie oświetlone Tatry wydają się bardzo niedaleko Trojanowic; wspaniały widok

- napisała jedna z komentujących internautek. 

Więcej o: