Żółte plamy na desce sedesowej? Nałóż na nią ten produkt za 3 zł, a problem zniknie w mgnieniu oka!

Jak domyć żółte plamy na desce toaletowej? Nie zawsze musisz płacić za drogie detergenty. Na początek warto wypróbować domowe sposoby, które potrafią zdziałać cuda. Wystarczy, że kupisz ten produkt za kilka złotych, a zobaczysz różnicę!

W jaki sposób skutecznie umyć deskę klozetową? Wystarczy, że wykorzystasz naturalne środki i produkty, które możliwe, że masz już w domu! Uporczywe zabrudzenia nie są miłe dla oka, dlatego warto poznać triki, które usuną je lada moment!

Zobacz wideo Przykry zapach z kuchennego zlewu? Dwa składniki wystarczą, by sobie z nim poradzić

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Nałóż na deskę klozetową ten produkt. Wyczyści plamy w mgnieniu oka

Masz żółte plamy na desce sedesowej? Ten domowy sposób usunie zabrudzenia w mig. Na początek uszykuj sobie mały pojemnik, do którego wsyp jedno opakowanie sody oczyszczonej i jedno opakowanie kwasku cytrynowego. Następnie dodaj odrobinę wody, ciągle mieszając, tak, aby powstała gęsta masa. Gdy roztwór będzie już gęsty, nałóż go na brudną powierzchnię deski i zostaw na 15 minut. Po tym czasie wytrzyj wilgotną ściereczką. Przygotowanie takiej pasty to koszt około 3 zł, więc zaoszczędzisz na drogich detergentach.

Jak wyczyścić deskę sedesową? Ten produkt z kuchni pomoże

Do wyczyszczenia deski sedesowej możesz również użyć octu spirytusowego oraz mydła. Do butelki ze spryskiwaczem wlej ocet i mydło w płynie, w proporcjach 1:1. Całość ze sobą wymieszaj i zacznij spryskiwać brudną powierzchnię deski sedesowej. Tak jak w poprzednim przypadku, po nałożeniu mieszkanki na deskę, pozostaw ją na 15 minut. Po tym czasie wystarczy doczyścić zabrudzenia gąbeczką. 

Czyszczenie łazienki. Wystarczy kilka kropel, a sedes będzie lśnił

Jak się okazuje klasyczny płyn do naczyń, może świetnie zadziałać na plamy na desce sedesowej. To właśnie dzięki niemu uda ci się usunąć uporczywe zabrudzenia, jak i jego właściwości sprawią, że deska będzie nabłyszczona. Na wilgotną gąbeczkę nalej kilka kropel płynu do naczyń i szoruj deskę do uzyskania efektu. Na koniec wytrzyj powierzchnię do sucha.

Więcej o: