Wydała blisko 6 milionów złotych, aby żyć jak Kim Kardashian. "Rodzina mówi mi, że muszę zwolnić"

Wiele osób jest w stanie zrobić dużo, aby spełnić marzenia. Nawet jeśli oznacza to wydanie majątku. Ta kobieta śniła o byciu Kim Kardashian. Przeznaczyła mnóstwo pieniędzy, aby upodobnić się do amerykańskiej celebrytki. Poznaj historię prawdziwie zdeterminowanej fanki.

Jak wiele można poświecić, aby upodobnić się do swojego idola? Jak pokazuje historia tej kobiety, można wydać całą fortunę. Ta dziewczyna marzyła o tym, aby upodobnić się do Kim Kardashian. Wydała na to miliony złotych.

Zobacz wideo Kim Kardashian i Kylie Jenner wyprawiły świąteczną imprezę swoich marek

Więcej podobnych artykułów można znaleźć na naszej stronie głównej Gazeta.pl

Postanowiła upodobnić się do Kim Kardashian. Niektórzy naprawdę je mylą

Chaly D.N., postanowiła upodobnić się do Kim Kardashian. Kobieta podziwia celebrytkę i uważa ją za ideał piękna. Mieszkająca w Londynie influencerka, może pochwalić się 1,2 milionami obserwujących na Instagramie. Chaly upodobniła się do Kim do tego stopnia, że ludzie naprawdę mylą ją z amerykańską celebrytką. Dziewczyna dba, aby jej szafa była jak najbardziej upodobniona do garderoby gwiazdy

Myślę, że zawsze będę inspirować się wyglądem Kim Kardashian, [..] jest najpiękniejszą kobietą na świecie

- powiedziała w wywiadach opublikowanych na stronie mirror.co.uk. Co ciekawe według Chaly, podobieństwo do celebrytki jest naturalne i nie wynika z jej ingerencji w ciało czy chęci upodobnienia się do gwiazdy. Mimo to kobieta wydała 1,1 miliona funtów (prawie 6 milionów złotych), na operacje plastyczne oraz markowe ubrania.

Bliscy martwią się o Chaly. Jednak kobieta uwielbia swoje życie

Rodzina i przyjaciele Chaly bardzo się o nią martwią. Kobieta wydaje fortunę na drogie ubrania, operacje i wciąż jej mało. Jak sama twierdzi, kiedy tylko zauważy, że Kim ma nowe ubrania, czy torebki od razu musi mieć dokładnie takie same. 

Przyjaciele i rodzina zawsze mówią mi, że muszę zwolnić, wydaję tyle pieniędzy na ubrania i mój wygląd, że zawsze się martwią

- wyjaśnia Chaly. Co ciekawa ją samą zaskoczyło, jak bardzo jest podobna do Kim Kardashian. Nie mogła uwierzyć, że na zdjęciu celebrytki zobaczyła siebie

 
Pomyślałam, O mój Boże, to ja. Ona naprawdę wygląda jak ja. Czy to ja?

- opowiada Chaly. Jak również twierdzi, nie zamierza nigdy przestać. Już zawsze chce się inspirować Kim i nadążać za narzucanymi przez nią kolejnymi trendami.

Więcej o: