Byli ze sobą przez 17 lat. Niewinny test sprawił, że zwątpili we wszystko, co o sobie wiedzieli

Testy DNA zyskują coraz większą popularność. Możemy dzięki nim sprawdzić, jakiej dokładnie rasy jest nasz pies, jakie mamy korzenie i nie tylko. Amerykanka Celina Quinones wykonała test DNA razem z mężem, to czego się z niego dowiedzieli, wywróciło ich życie do góry nogami.

Celina Quinones z Colorado w Stanach Zjednoczonych odkryła niedawno przerażający fakt. Po 10 latach małżeństwa dowiedziała się, że ona i jej mąż są spokrewnieni. Okazało się, że są swoimi kuzynami.

Zobacz wideo Mozil sprawdził swoje małżeństwo w „Azja Express". Dorota Mozil: Czesław to szowinista!

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Takich wieści nie chce usłyszeć żadne małżeństwo. Test DNA był dla nich zaskoczeniem 

Celina Quinones z Colorado, podczas przeglądania swojego drzewa genealogicznego trafiła na coś, co sprawiło, że ziemia osunęła jej się spod nóg. Bojąc się najgorszego, ona i jej partner Joseph postanowili zrobić test DNA. Na swoim koncie na TikToku opowiada, że poznała męża w 2006 roku i nie wiedziała wtedy jeszcze, że stanie się on ojcem trójki jej dzieci. A tym bardziej że okaże się, że są ze sobą spokrewnieni. Jednak pomimo druzgocących wyników, które potwierdziły ich przypuszczenia, kobieta mówi w rozmowie z "Daily Star", że nie cofnęłaby się w czasie, żeby coś zmienić. Nie chciałaby, żeby życie z jej mężem, którego teraz nazywa "cousband" było jakikolwiek inne. Celina twierdzi, że jej mąż i dzieci są dla niej wszystkim i wspólnie jako para postanowili puścić w niepamięć ich spokrewnienie. Tłumaczy, że jej dzieci mają po 10 palców u rąk i stóp, a cała historia świetnie nadaje się na przełamanie lodów podczas poznawania nowych osób.

Komentujący wyrazili swoje opinie na temat pary. Kobieta stara się nie przejmować hejtem

Mama Celiny przysięga, że nie miała pojęcia, że są ze sobą spokrewnieni, kiedy zaczęli się spotykać. Kobieta utrzymuje, że nie pozwoli, aby odrobina wspólnej krwi zniszczyła piękną rodzinę, którą udało im się stworzyć. Jej filmiki wywołały niemałą burzę w internecie. Pod jej postami wylała się fala krytyki. Internauci piszą:

Przecież dosłownie wyglądacie podobnie. Jak niby mogliście nie wiedzieć?

- dopytuje się komentująca.

Więc zdecydowaliście się zostać ze sobą? To jest naprawdę chore!

- komentuje kolejna osoba.

Kobieta jednak stara się odpierać negatywne komentarze. Mówi, że nie rozwiedzie się z mężem, przez coś, czego wcześniej nie wiedziała. Komentuje, że jak miałaby powiedzieć dzieciom, że ich rodzice nie są już razem przez opinie obcych ludzi.

Więcej o: