Praca doskonała istnieje. Luksusowy ośrodek na Malediwach szuka pracownika. Pensja jest imponująca

Kto nie chciałby pracować na tropikalnej wyspie z pokrytymi kosztami pobytu? Ośrodek na Malediwach poszukuje do swoich luksusowych kurortów fotografa, który będzie fotografował nowożeńców podczas ich miesiąca miodowego. Co więcej, pensja jest naprawdę wysoka!

Luksusowy hotel znajdujący się na Malediwach szuka fotografa. Jakie warunki trzeba spełnić, aby móc żyć i pracować na tropikalnej wyspie

Zobacz wideo Dlaczego kobiety decydują się na fotoreportaż z narodzin? Fotografka mówi, co słyszy od mam

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Praca marzeń w luksusowym kurorcie na Malediwach. Fotograf na miesiąc miodowy poszukiwany

Firma turystyczna, Kuoni ogłosiła, że poszukuje fotografa, który będzie robił zdjęcia nowożeńcom podczas miesiąca miodowego. Zatrudniony będzie mieszkał w luksusowych kwaterach w czterech różnych resortach Kuoni na wyspach: Kuramathi, Kandolhu, Baros i Velassaru na Malediwach. Fotograf-rezydent może również wziąć ze sobą asystenta do pracy. Według magazynu "Time Out" wynagrodzenie za pracę wynosić będzie 3 697 dolarów (prawie 16 tysięcy złotych) za trzytygodniowe zlecenie. Oprócz tego wszystkie wydatki takie jak jedzenie, picie i zamieszkanie pokryte będą przez kurort. Obowiązkami, jakie należeć będą do fotografa to wykonywanie zdjęć nowożeńców spędzających w Kuoni swój miesiąc miodowy. Przed wyjazdem, zatrudniony odbędzie również osobiste szkolenie ze znaną fotografką ślubną, Sandrą Von Reikoff, która fotografowała królewskie wesela.

Skąd pomysł na stanowisko fotografa-rezydenta? Warunki, które muszą spełnić kandydaci

Według rzecznika Kuoni wiele par inwestuje duże pieniądze jeśli chodzi o fotografa ślubnego, natomiast podczas miesiąca miodowego zostają oni z nieostrymi zdjęciami lub selfie. Kurort uważa, że nowożeńcy zasługują na to co najlepsze, aby móc wspominać ich pierwszą podróż jako małżeństwo. To jest główny powód, dla którego szukają fotografa na miesiąc miodowy. Osoba, którą zatrudnią, ma za zadanie uchwycić niezapomniane wrażenia par, tak, aby za kilka lat mogli się na nowo cieszyć podróżą poślubną. By wziąć udział w rekrutacji, kandydaci muszą przesłać swoje najlepsze zdjęcie portretowe. Mogą one przedstawiać pojedyncze osoby lub pary.  Będą również musieli przedstawić krótkie uzasadnienie wyjaśniające, dlaczego powinni zostać wybrani. Ostateczny termin składania wniosków to 28 kwietnia, a zwycięski kandydat zostanie ogłoszony 10 maja.

Więcej o: