Dziewczynka poszła do komunii z berłem i w pełnym makijażu. "Ona już nie wygląda jak 8-latka"

Komunia dziecka to bardzo ważny moment w życiu każdej chrześcijańskiej rodziny. Choć typowym ubiorem jest raczej alba, to nie jest ona koniecznością. Z tego powodu wielu rodziców decyduje się na dość ekstrawaganckie stylizacje. Tak było także w tym przypadku.

Komunia to ważny etap w życiu każdego katolika i katoliczki. Niektórzy rodzice dzieci przystępujących do tego sakramentu, mają jednak dość bujną wyobraźnie jeśli chodzi o ubiór ich pociech w trakcie uroczystości. Ta 8-latka również wyglądała w dość nietypowo.

Zobacz wideo Barbara Kurdej-Szatan o komunii córki i wierze w swojej rodzinie

Więcej podobnych artykułów można znaleźć na naszej stronie głównej Gazeta.pl

8-latka poszła na komunię z berłem i tiarą. Kontrowersje wzbudził także jej makijaż

Niedawno na TikToku opublikowano dość osobliwy filmik. Użytkownik postanowił pokazać na nim 8-latkę, która idzie do komunii. Tematem filmiku był niezwykły wygląd dziewczynki. Na nagraniu widać, że dziecko jest ubrane w rozłożystą sukienkę, tarę oraz welon z koronki. Natomiast w ręku trzyma berło. Co więcej, dziewczynka została pomalowana. Nie był on jednak delikatny. Dziecko na nagraniu ma na sobie pełen makijaż, tak jakby dopiero co wyszło od makijażystki gwiazd. Film został skomentowany przez wiele osób. Co ciekawe, można znaleźć mieszane opinie na ten wyglądu 8-latki.

Opinie w komentarzach były dość mieszane. "Ona już nie wygląda jak 8-latka"

Jak podaje portal kobieta.wp.pl, strój i makijaż dziecka wzbudził sporo emocji. W komentarzach można znaleźć skrajne opinie na ten temat. Niektórzy zachwycają się nad pięknem dziewczynki. Inni natomiast są zaskoczeni, że rodzice tak wystroili dziewczynkę na komunię. Ciężko jednak powiedzieć, które opinie przeważają

To kreacja bardziej na ślub, na pewno nie na komunię

- pisze jedna z internautek. 

Wygląda przepięknie

- zachwyca się inna użytkowniczka TikToka. 

Ona już nie wygląda jak 8-latka

- napisał inny internauta. 

Nie rozumiem, dlaczego robią z tych dziewczynek panny młode... To złe na tak wiele sposobów. Miałam polską komunię i jestem z tego powodu bardzo wdzięczna.

- napisała inna użytkowniczka. Jak widać, opinie są skrajne. Niektórzy zwracają uwagę na to, że dziewczynka nie wygląda już na swój wiek. Trzeba jednak wziąć pod uwagę, że w niektórych miejscach na świecie taki wygląd dziewczynek nie wzbudza kontrowersji. 

Więcej o: