Zaskakujące zachowanie kota podczas modlitwy. Duchowny miał puchatego współprowadzącego na ramieniu

Nagranie, na którym na imama prowadzącego modlitwę w trakcie Ramadanu, wskakuje mały kot, stało się prawdziwym hitem internetu. Zwierzak nieświadomy tego, że przeszkadza w ważnym obrzędzie, chciał zdobyć odrobinę uwagi. Bez wątpienia mu się udało. Teraz mówią o nim wszyscy.

Koty są znane z tego, że robią, co chcą i kiedy chcą. Potwierdzeniem tego, jest filmik, który ostatnio zyskał ogromną popularność w mediach społecznościowych. Głównymi bohaterami nagrania jest pewien duchowny i mały kotek

Zobacz wideo Czy istnieje coś słodszego niż mały kotek? Zdecydowanie nie

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Modlitwa imama odbyła się z zakłóceniami. Nagle zaczął wdrapywać się na niego kot 

Na samym początku filmiku widzimy imama, w religii muzułmańskiej jest to przewodnik i opiekun wiernych i meczetu, który odprawia modlitwy przed mikrofonem, a wkoło niego zgromadziło się grono wiernych. Jak donosi BBC, duchowny recytuje w wielkim skupieniu wersy z Koranu, kiedy nagle dzieje się coś niezwykłego. Po kilku sekundach na nagraniu tuż obok mężczyzny pojawia się niewielki kot o biało-szaro-rudym umaszczeniu, który postanowił, zobaczyć jak wygląda świat z góry. W celu zrealizowania swojego planu uznał, że z Imama będzie miał najlepszy widok na wszystkich zgromadzonych i podjął decyzję, aby się na niego wdrapać. Kot znalazł świetny punkt zaczepienia dla swoich pazurków na charakterystycznej szacie duchownego. Według timesofindia.com imam kiedy tylko wyczuł, że wdrapuje się na niego ten puszek, przytrzymał go i pozwolił wejść sobie na ramie. Kotu to jednak nie wystarczyło i zaczął domagać się od niego uwagi, ocierając główkę o jego twarz, a nawet serwując mu porcje kocich buziaków. Dopiero kiedy dotarło do niego, że nie dostanie odpowiedniej atencji, zeskoczył z imama i ucieka.

Nagranie szybko stało się hitem w sieci. Internauci oszaleli na punkcie niesfornego kota

Filmik stał się hitem. Na początku został udostępniony na Twitterze przez osobę o nazwie użytkownika Alateeqi. Nagranie zostało do tej pory obejrzane ponad 3 miliony razy i uzbierało ponad 59 tysięcy serduszek i prawie 600 komentarzy. Internauci nie mogli przestać się zachwycać uroczym kotkiem. W komentarzach piszą:

Dobra robota. Zabawne i urocze jednocześnie 

- pisze jeden z komentujących.

To nagranie wywołuje uśmiech na twarzy

- cieszy się inna komentująca osoba.

Część internautów zastanawiała się, czy koty cieszą się uznaniem wśród wyznawców Islamu, na szczęście jeden z komentujących pospieszył z odpowiedzią, że niektóre kraje muzułmańskie, wręcz słyną z miłości do kotów.

Więcej o: