Makijażystka Hailey Bieber zdradza trik na powiększone usta. Używa do tego dwóch kosmetyków

Pełne usta Hailey Bieber nie są efektem zabiegów z kwasem hialuronowym w roli głównej. Jej makijażystka - Mary Phillips - zdradziła, że od lat stosuje pewien nieinwazyjny trik, który ułatwia życie i jej i celebrytkom przez nią malowanym. Na czym polega? Wymaga użycia dwójch produktów z drogerii.

Marzysz o powiększeniu ust, ale nie chcesz poddawać się zabiegom kosmetycznym? Jest na to sposób. Makijażystka gwiazd takich jak Hailey Bieber, Kim Kardashian, czy Jennifer Lopez, zdradziła trik na pełniejsze wargi. Sprawdź, jak samodzielnie zrobić taki makijaż.

Zobacz wideo Honorata Skarbek stosuje medycynę estetyczną. "Zrobiłam sobie usta"

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Jak powiększyć usta w domu? Hailey Bieber sięga po konturówkę 

Nie od dziś wiadomo, że dobrze zrobiony makijaż może zdziałać cuda, a usta powiększymy bez użycia strzykawek i wypełniaczy. Wystarczą nam dwa kosmetyki, których makijażystka celebrytek, Mary Philips, używa do techniki lip liner. Ten sposób stosuje między innymi malując Hailey Bieber, która słynie ze swoich pięknych, pełnych ust. Okazuje się, że przy odrobinie wprawy samodzielnie wykonamy taki makijaż w domu. Lip liner polega na wykorzystaniu ciemnej (brązowej lub bordowej) konturówki, którą dokładnie obrysowujemy wargi, nadając im obfitości; oraz na zwieńczeniu efektu jasnym, mocno połyskującym błyszczykiem. Coraz więcej kobiet korzysta z tego triku i dzieli się nim na TikToku.

Ten efekt jest niesamowity! Nie wiedziałam, że powiększanie ust może być aż takie proste.

- internauci nie kryją zaskoczenia, a trend staje się coraz bardziej popularny.

Makijaż od Mary Phillips. Powiększ optycznie usta tak, by wyglądały naturalnie

Usta w stylu Hailey Bieber rzucają się w oczy i zwracają uwagę. Są idealne na ważne wyjścia i imprezy, ale czasem chcemy poczuć się delikatniej. Makijażystka celebrytek ma sposób i na to. Dzięki prostej instrukcji osiągniemy zamierzony efekt, a ponadto będziemy wyglądać niesamowicie naturalnie. Nikt nie uwierzy w to, że nasze wargi są w rzeczywistości o wiele węższe. Mary Philips udostępniła wskazówki w swoim materiale na TikToku. Wystarczy, że użyjemy konturówki o pół tonu ciemniejszej niż nasze wargi, a na nią nałożymy szminkę lub błyszczyk w naturalnym kolorze naszych ust. Możemy użyć lekko lśniącego lub matowego, w zależności od upodobań.

Więcej o: