Jak malować rzęsy? Większość z nas popełnia jeden błąd. Dzięki temu będą dłuższe i bardziej wyraziste

Chcesz mieć długie, lecz naturalnie wyglądające rzęsy? Zastanawiasz się, jak osiągnąć taki efekt bez wydawania fortuny? Możesz zmienić swój codzienny makijaż zwykłą mascarą do rzęs. Wystarczy ją tylko odpowiednio zastosować. Jak? Efekty tego triku robią wrażenie.

Pomalowane i wyraziste rzęsy to wręcz podstawa każdego makijażu. Wiele dziewczyn decyduje się na laminacje, lifting lub botoks, aby efekt był jeszcze mocniejszy. Jak osiągnąć praktycznie to samo, bez licznych zabiegów? Okazuje się, że ważna jest prawidłowa technika nakładania tuszu do rzęs

Zobacz wideo Julia Wieniawa planuje poprawiać urodę? "Nie mam problemu, że dziewczyny coś sobie poprawiają"

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Sposób na maksymalnie wydłużone rzęsy. Ten trik podbija internet

TikTok już od kilku lat promuje coraz to nowe i bardziej zaskakujące trendy, w tym także makijażowe. Jedna z użytkowniczek wspomnianej platformy zaprezentowała swój genialny sposób na długie, wyraziste i podkręcone rzęsy. Okazuje się, że jej technika nie wymaga specjalnych produktów i ogromnych umiejętności. Ten trik może wykorzystać dosłownie każdy, nawet początkujący! Efekty swojej metody @aliandreeamakeup zaprezentowała na filmiku, w którym jedno oko pomalowała w standardowy sposób, a drugie zgodnie z własną techniką. Różnica z pewnością może was zaskoczyć!

Trik z TikToka na długie rzęsy. To banalnie proste i szybkie

Na czym polega innowacyjna technika malowania rzęs? Zamiast klasycznego wyczesywania ich do góry, należy przyłożyć szczoteczkę do nasady rzęs i ciągnąć ją powoli do góry, jednocześnie obracając wokół własnej osi. Okazuje się, że ten sposób malowania rzęs może wiele zmienić w codziennym makijażu. Obracanie mascary powoduje, że zostawia ona znacznie więcej tuszu na rzęsach, przez co już po pierwszym ruchu wydają się one dużo grubsze, ciemniejsze i dłuższe. Powtarzając czynność wielokrotnie, można osiągnąć naprawdę spektakularny efekt, który sprawi, że oko będzie wyglądać nieco inaczej niż zwykle, a wszystko za sprawą jego ciemniejszej oprawy. Największym plusem tej techniki jest to, iż jest ona banalnie prosta i nie wymaga wydawania dodatkowych pieniędzy na nowe produkty oraz popularne zabiegi. 

Więcej o: