Wyjazd na wczasy w układzie 2+1 - student, koleżanka, którą podrywa i kolega tego kumpla ze studiów to dla was normalny układ? Tygodniowy wyjazd nad morze. Niby wycieczka dobrych znajomych. Drugi dziwny układ: młody facet, siostra dziewczyny (bo dziewczyna nie może jechać) i trzech jej kolegów.
Otrzymałam od kolegi dziwnego maila. Został wyslany z jego strony WWW, ale poza slowem FYI nie zawiera żadnej treści, nie ma też załącznika. Wymieniłam z nim kilka maili w sobotę 6 czerwca, a ten przyszedł w środę 17 czerwca, wpadł do spamu i znalazłam go dopiero dziś. Ktoś wie co to jest, czy to
GW - jest dziwna niby taka postępowa niby stawia na racjonalizm a tu proszę promuje szarlatanerię Homeopatia jest irracjonalna to jakiś szamanizm i wiara w magię... lekarze farmaceuci którzy ja promują i stosują powinni być w trybie natychmiastowym osuwani od zawodu a prokuratura powinna sprawdzić
zawsze wyborem tego ktorey oferuje umawianie wizyt przez aplikację. Nawet do rodzinnej na MFZ umawiam się przez stronę (chyba ze potrzebuje na juz). Natomiast moja rodzicielka nadziwić się nie moze po co pisać jak można zadzwonić. Dla mnie odwrotnei: na uj dzwonić jesli da sie bez? Inna sprawa ze
Otrzymuję komunikaty spod dziwnego adresu mailowego, dane nadawcy wyglądają tak: Poczta Strony komunikatów zawierają info jakoby wysyłała je Dotyczą informacji o stanie i zawartości konta ( nieprawdziwe!) Moja skrzynka z całą pewnością nie jest przeciążona. Proszę o info czy i jak reagować?
Witam. Od kilku miesięcy po wstaniu z łóżka po niedługim czasie mam zaburzenia równowagi i dziwne, nieprzyjemne uczucie wypełnienia w głowie . Nie jest to ból głowy. Gdy się położę to przechodzi ale nie jest normalnie, trochę słyszę szum. W nocy pulsowanie w głowie i gdy leże czasem dłonie mi
Dla ciebie dziwne, dla innych nie. -- Zwierzę z meblem? Waran z komodo.
Dziwi mnie zwłaszcza ten układ trójkąt On+dziewczyna+ mało znany kolega. Dla mnie to dziwne.
Bylam kilka razy jako dziewczyna mojego męża z nim i jego przyjacielem. Bardzo udane wypady co tu dziwnego nie rozumiem.
ansziy80 napisała: > Wyjazd na wczasy w układzie 2+1 - student, koleżanka, którą podrywa i kolega te > go kumpla ze studiów to dla was normalny układ? Tygodniowy wyjazd nad morze. Ni > by wycieczka dobrych znajomych. Pomysłodawcą był ten pierwszy student? > > Drugi dziwny układ: młody facet, siostra