Więcej o:

Józef Stalin

Wypowiedzi na forum o:

Józef Stalin

 • Czyżby NATO popierało Józefa Stalina ?

  To Józef Stalin wcielił Abchazję do Gruzji za namową Berii. Czyżby NATO respektowało decyzje Józefa Stalina i zapomniało o Kosowie ? Miejmy nadzieję , że epoka gamonii skończy się w listopadzie ?

 • Józef Stalin był niewierzący

  Józef Stalin był niewierzący a mordował jak nikt inny! Ja CHCĘ aby za moje pieniądze dziecko uczyło się o Bogu i 10 przykazaniach.

 • Czy Józef Stalin kochał inaczej?

  W obronie festiwalu homoseksualistów pod Wawelem, który ma promować tolerancję, stanęli nobliści - Wisława Szymborska i Czesław Miłosz, a także Federacja Młodych Socjaldemokratów. Czy Józef Stalin kochał inaczej? a może nasi nobliści,już raz ukąszeni, dali by odpocząć swoim autorytetom?

 • Józef Stalin też budował świeckie państwo

  Józef Stalin też budował świeckie państwo. Wymordował miliony ludzi i jakoś mu to nie wyszło.

 • Re: Czy Józef Stalin był antysemitą ?

  Nie. Józef Stalin mordował ludzi nie dlatego, że byli oni Żydami. Nie stosował klucza narodowościowego.

 • Przyczyny śmierci Józefa Stalina, które....

  Przyczyny śmierci Józefa Stalina, które od dziesięcioleci były przedmiotem rozmaitych spekulacji, wreszcie zostały ostatecznie wyjaśnione - podał "Daily Mail". W Rosji ujawniono wyniki sekcji zwłok dyktatora. Większość badaczy twierdziła, że Józef Stalin zmarł z powodu pogorszenia stanu zdrowia, ale

 • Józef STALIN-Marksizm a zagadnienia językoznawstwa

  Józef STALIN "Marksizm a zagadnienia językoznawstwa" Książka i Wiedza, Warszawa 1950r.

 • A może to Józef Stalin ???!!!???!!!???

  A może to Józef Stalin ???!!!???!!!??? Gość portalu: Stefan napisał(a): > Zawsze myślałem, że chodzi o tego starotestamentowego Józefa, jak na Kazimierz > przystało. > > Proponuję zmienić nazwę ulicy na tegóż Józefa właśnie. Nie trzeba będzie > wymieniać tabliczek ani map. Co za oszczędność.

 • Józef Beck, Włodzimierz Lenin, Józef Stalin !

  Józef Beck - mąż stanu Włodzimierz Lenin - agent niemiecki wysłany do Rosji pociągiem przez Szwecję i Finlandię, celem wywołania rewolucji i działania na niekorzyść Rosji (zmarł na syfilis) Józef Stalin - polityk, prymityw, największy ludobujca wszechczasów, pobił Hitlera

 • nasza miłość do Józefa Stalina - pisarz Konwicki

  Muzeum miłości do człowieka (...) Nasza miłość do Józefa Stalina nie jest abstrakcyjna. Bo każdy nasz poszczególny, osobisty los jest ściśle związany z Jego życiem. Bo miody polski literat, który mozoli się nad swą pierwszą książką, nauczył się pisać w wielkim pociągu historii, który On prowadził.